Lot Balonem dla Dwojga | Katowice (okolice)

5.0 3 Opinii

Lot Balonem dla Dwojga | Katowice (okolice)


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Oto prezent, dzięki któremu będziecie razem bujać w obłokach! Przeżyjcie tę podniebną przygodę razem i podziwiajcie niesamowite widoki Lot Balonem to całkiem nowy wymiar przygody i niezapomnianych chwil, które najlepiej przeżywa się we dwoje - to doskonała okazja do oderwania się od rzeczywistości. Zobaczcie niesamowite widoki, których doświadczyć mogą tylko nieliczni. Gwarantujemy, że tych emocji z pewnością nie zapomnicie przez długi czas!

Co obejmuje Wasze przeżycie?
Dostajecie możliwość widokowego lotu balonem. Loty odbywają się głównie na Podbeskidziu oraz Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Jak długi jest lot balonem?
Sam lot trwa około 60 minut, natomiast na całą realizację przeżycia zarezerwujcie sobie około 3-4 godzin.

Czy można na realizację zabrać dzieci?
Uczestnicy lotu muszą mieć powyżej 8 lat – osoby do 18 roku życia potrzebują opiekuna, który będzie wraz z nimi odbywał lot.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu balonem?
W locie nie mogą brać udziału kobiety w ciąży oraz osoby pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Czy na realizację można zabrać znajomych?
Voucher dedykowany jest dla dwóch osób, realizację w większej grupie należy ustalić bezpośrednio z Wykonawcą, wówczas należy wnieść również dodatkowe opłaty za kolejnych uczestników lotu.

Jak ubrać się na realizację?
Na lot najlepiej założyć obuwie sportowe, wiązane (niewskazane są buty na obcasie, klapki czy japonki). Zaleca się również założenie okrycia głowy, ponieważ płomień od palnika emituje dużą ilość ciepła. Ze względu na to, że lądowanie odbywa się w miejscu przygodnym np. pole czy łąka dobrze być ubranym w długie spodnie.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Lot balonem – czy warto? Wrażenia i bezpieczeństwo.

Lot Balonem dla Dwojga to świetny pomysł na prezent dla wszystkich którzy są ciekawi świata i szukają nowych przygód! Ten lot będzie świetnym prezentem na Walentynki dla pary często buja w obłokach


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Przygotowanie balonu do lotu trwa około godziny. Tyle samo czasu zajmuje spakowanie balonu i powrót samochodem pilota na miejsce startu. Dlatego też powinno się zarezerwować 3-4 godziny wolnego czasu na realizację przeżycia, z czego około 60 minut spędza się w powietrzu.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku.

Ważne informacje

Loty odbywają się 1‐2 razy w tygodniu i minimum raz w miesiącu w weekend. Minimalny wiek uczestnika prezentu Lot Balonem to 8 lat. Osobie niepełnoletniej muszą towarzyszyć pełnoletni opiekunowie. Prezent obejmuje udział dwóch osób a sam lot odbywa się w grupie. Z przeżycia nie mogą korzystać kobiety w ciąży. Loty odbywają się głównie na Podbeskidziu oraz Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

SkyAdventure.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Jan i Czesława Rachel

Witamy ! Lot balonem to rzeczywiście wspaniała przygoda.Od dawna marzyliśmy,aby w ten sposób wznieść się w powietrze i delektować otaczającymi zewsząd widokami.Nasze pragnienia wreszcie spełniły się dzięki przemiłej załodze SKY ADVENTURE,która w sposób profesjonalny zorganizowała nam tę podniebną eskapadę. Będąc pod ciągłym wrażeniem doznanych przeżyć,jeszcze raz składamy temu podniebnemu zespołowi serdeczne podziękowania. Pozdrawiamy, załoganci SP- BCT

 

Lot balonem to spełnienie jednego z moich marzeń. Niesamowite przeżycie. 1,6 km nad ziemią, przepiękne widoki na jezioro Goczałkowice, Babią Górę, ośnieżone szczyty Tatr. Polecam każdemu i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki

Łukasz

Niesamowite przeżycie. Panowie od balonu to prawdziwi pasjonaci - polecam!

Irena Porwolik

Bardzo nam się podobało.Polecam wszystkim,widoki wspaniałe,obsługa ok.. Super☺

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.