JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Balonem dla Dwojga | Katowice (okolice)

Lot Balonem dla Dwojga | Katowice (okolice)


Katowice i okolice
2 os.

1198 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1198 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Oto prezent, dzięki któremu będziecie razem bujać w obłokach! Przeżyjcie tę podniebną przygodę razem i podziwiajcie niesamowite widoki Lot Balonem to całkiem nowy wymiar przygody i niezapomnianych chwil, które najlepiej przeżywa się we dwoje - to doskonała okazja do oderwania się od rzeczywistości. Zobaczcie niesamowite widoki, których doświadczyć mogą tylko nieliczni. Gwarantujemy, że tych emocji z pewnością nie zapomnicie przez długi czas!

Co obejmuje Wasze przeżycie?
Dostajecie możliwość widokowego lotu balonem. Loty odbywają się głównie na Podbeskidziu oraz Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Jak długi jest lot balonem?
Sam lot trwa około 60 minut, natomiast na całą realizację przeżycia zarezerwujcie sobie około 3-4 godzin.

Czy można na realizację zabrać dzieci?
Uczestnicy lotu muszą mieć powyżej 8 lat – osoby do 18 roku życia potrzebują opiekuna, który będzie wraz z nimi odbywał lot.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu balonem?
W locie nie mogą brać udziału kobiety w ciąży oraz osoby pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Czy na realizację można zabrać znajomych?
Voucher dedykowany jest dla dwóch osób, realizację w większej grupie należy ustalić bezpośrednio z Wykonawcą, wówczas należy wnieść również dodatkowe opłaty za kolejnych uczestników lotu.

Jak ubrać się na realizację?
Na lot najlepiej założyć obuwie sportowe, wiązane (niewskazane są buty na obcasie, klapki czy japonki). Zaleca się również założenie okrycia głowy, ponieważ płomień od palnika emituje dużą ilość ciepła. Ze względu na to, że lądowanie odbywa się w miejscu przygodnym np. pole czy łąka dobrze być ubranym w długie spodnie.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Lot balonem – czy warto? Wrażenia i bezpieczeństwo.

Lot Balonem dla 2 osób sprawdzi się jako:
prezent zaręczynowy, prezent dla rodziców, prezent na Rocznicę.

Chcesz znaleźć pomysł na prezent dla dwojga, który zaskoczy Twoją bliską osobę, ale boisz się, że nie podołasz wyzwaniu? Pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru! Lot balonem dla 2 osób to gwarancja emocji, jakich nie dostarczy Wam żadna inna przygoda! To jest idealny prezent na Święta Bożego Narodzenia, jak i prezent na urodziny!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice i okolice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Przygotowanie balonu do lotu trwa około godziny. Tyle samo czasu zajmuje spakowanie balonu i powrót samochodem pilota na miejsce startu. Dlatego też powinno się zarezerwować 3-4 godziny wolnego czasu na realizację przeżycia, z czego około 60 minut spędza się w powietrzu.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów naziemnych. Do kosza balonu mogą wejść jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku.

Informacje dodatkowe

Loty odbywają się 1‐2 razy w tygodniu i minimum raz w miesiącu w weekend. Minimalny wiek uczestnika prezentu Lot Balonem to 8 lat. Osobie niepełnoletniej muszą towarzyszyć pełnoletni opiekunowie. Prezent obejmuje udział dwóch osób a sam lot odbywa się w grupie. Z przeżycia nie mogą korzystać kobiety w ciąży. Loty odbywają się głównie na Podbeskidziu oraz Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
 

Lot balonem to spełnienie jednego z moich marzeń. Niesamowite przeżycie. 1,6 km nad ziemią, przepiękne widoki na jezioro Goczałkowice, Babią Górę, ośnieżone szczyty Tatr. Polecam każdemu i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki

Łukasz

Niesamowite przeżycie. Panowie od balonu to prawdziwi pasjonaci - polecam!

Irena Porwolik

Bardzo nam się podobało.Polecam wszystkim,widoki wspaniałe,obsługa ok.. Super☺

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.