Jazda Wojskową Amfibią | Warszawa

5.0 3 Opinii

Jazda Wojskową Amfibią | Warszawa


Warszawa (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,00 zł

249,00 zł

O prezencie

Jeśli jesteś fanem militariów, wojskowej technologii i motoryzacji? Jeżeli tak,  to nie możesz przejść obojętnie obok tego pojazdu. Dajemy Ci niepowtarzalną okazję do poprowadzenia tej niesamowitej maszyny. Bv202 skonstruowało Volvo na zamówienie szwedzkiej armii. Miały to być pojazdy wysokiej mobilności w trudnych warunkach terenowych, zdolne do poruszania się w głębokim śniegu. W tundrze, zarówno zimowej jak i letniej, rozmarzniętej i błotnistej. Transportery miały przewozić ludzi i ładunki po trudno dostępnych bezdrożach. W naszym klimacie nie ma przeszkody która mogłaby zatrzymać ten pojazd. Jest zdolny do poruszania się z prędkością 52 km/h, zaś po wodzie z prędkością nawet do 4,7 km/h! Wyrusz na ekstremalną przygodę za kierownicą pojazdu, poczuj adrenalinę w najczystszej postaci i wyzwól ogrom emocji podczas jazdy tą niezwykłą maszyną.

Co obejmuje prezent?
10 minutową jazdę za sterami wojskowej amfibii volvo BV 202.

Jak przebiega realizacja?
Po krótkim szkoleniu usiądziesz za sterami tej potężnej maszyny i staniesz przed wyzwaniem opanowania jej na przygotowanym dla Ciebie terenie. 

Dane techniczne maszyny:
Typ pojazdu: transporter,
Trakcja: gąsienicowa,
Załoga: 1 + do 11 pasażerów,
Silnik 100 kM,
Prędkość:
na lądzie: 52 km/h,
w wodzie: 4,7 km/h,
Zasięg: 330 km.

Jazda Wojskową Amfibią | Warszawa świetnie sprawdzi się, jako prezent na urodziny, prezent na Dzień Chłopaka lub Mikołajki. Zastanawiasz się, czym zaskoczyć ukochanego na zbliżającą się okazję? Jazda Wojskową Amfibią z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Każdy fan militariów będzie w nibowzięty!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić.

Czas trwania

10 minut

Uczestnicy

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Realizacja od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Usługa jest realizowana wyłącznie w weekendy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Mistrzowie Imprez

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Piotr Bednik

Było świetnie, dawno się tak nie bawiłem, Panowie obsługujący wydarzenie - pełen profesjonalizm.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.