Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Kraków, Łódź (okolice miast)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2449,00 zł

2449,00 zł

O prezencie

Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga to wyjątkowe przeżycie, dzięki któremu cały świat się zatrzymuje, krajobraz zastyga w bezruchu, a czas staje w miejscu. W powietrzu unosi się błoga atmosfera relaksu i spokoju, a widoczność może sięgać aż 20 kilometrów! Lot odbędzie się specjalnie dla Was - oprócz Was i pilota nikt nie ma wstępu do gondoli balonu. Bujając w przestworzach możecie zapomnieć o troskach codziennego życia i dosłownie oderwać się od codzienności. W wiklinowym koszu przeżyjecie romantyczne i relaksujące chwile we dwoje. Tego przeżycia z pewnością nie zapomnicie przez długi czas!

Prezent obejmuje:

  • Lot balonem dla dwóch osób,
  • Piękne widoki,
  • Dawkę relaksu w obecności bliskiej osoby!

Czy można na realizację zabrać dzieci?
Uczestnicy lotu muszą mieć powyżej 7 lat – osoby do 15 roku życia potrzebują opiekuna, który będzie wraz z nimi odbywał lot. 

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu balonem?
W locie nie mogą brać udziału kobiety w ciąży oraz osoby pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Czy na realizację można zabrać znajomych?
Voucher dedykowany jest dla Dwojga, realizację w większej grupie należy ustalić bezpośrednio z Wykonawcą, wówczas należy wnieść również dodatkowe opłaty za kolejnych uczestników lotu.

Jak ubrać się na realizację?
Na lot najlepiej założyć obuwie sportowe, wiązane (niewskazane są buty na obcasie, klapki czy japonki). Zaleca się również założenie okrycia głowy, ponieważ płomień od palnika emituje dużą ilość ciepła. Ze względu na to, że lądowanie odbywa się w miejscu przygodnym np. pole czy łąka dobrze być ubranym w długie spodnie.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Lot balonem – czy warto? Wrażenia i bezpieczeństwo.

Oryginalne prezenty to nasza specjalność. Przejrzyj nasz katalog marzeń i wręcz jeden z nich. Podaruj te niezapomniane chwile Wam lub najbliższym osobom. To idealny pomysł na prezent na Walentynki, oświadczyny, ślub lub na rocznicę. Możesz być pewny, że takiego upominku obdarowani nie zapomną przez długi czas! To nie tylko ciekawy prezent dla pary, lecz także gwarancja niespodzianki!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków, Łódź (okolice miast)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Przygotowanie balonu do lotu trwa około godziny. Tyle samo czasu zajmuje spakowanie balonu i powrót samochodem pilota na miejsce startu. Dlatego też powinno się zarezerwować 3-4 godziny wolnego czasu na realizację przeżycia, z czego około 60 minut spędza się w powietrzu.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika prezentu to 7 lat. Podczas realizacji przez osoby niepełnoletnie wymagana jest obecność opiekuna. Z przeżycia nie mogą korzystać kobiety w ciąży. Loty realizowane są od poniedziałku do piątku. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.