Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Katowice, Warszawa (okolice miast)
2 os.

1999,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1999,99 zł

Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga to wyjątkowe przeżycie, dzięki któremu cały świat się zatrzymuje, krajobraz zastyga w bezruchu, a czas staje w miejscu. W powietrzu unosi się błoga atmosfera relaksu i spokoju, a widoczność może sięgać aż 20 kilometrów! Lot odbędzie się specjalnie dla Was - oprócz Was i pilota nikt nie ma wstępu do gondoli balonu. Bujając w przestworzach możecie zapomnieć o troskach codziennego życia i dosłownie oderwać się od codzienności. W wiklinowym koszu przeżyjecie romantyczne i relaksujące chwile we dwoje. Tego przeżycia z pewnością nie zapomnicie przez długi czas!

Prezent obejmuje:

  • Lot balonem dla dwóch osób,
  • Piękne widoki,
  • Dawkę relaksu w obecności bliskiej osoby!

Oryginalne prezenty to nasza specjalność. Przejrzyj nasz katalog marzeń i wręcz jeden z nich. Podaruj te niezapomniane chwile Wam lub najbliższym osobom. To idealny pomysł na prezent na Walentynki, oświadczyny, ślub lub na rocznicę. Możesz być pewny, że takiego upominku obdarowani nie zapomną przez długi czas! To nie tylko ciekawy prezent dla pary, lecz także gwarancja niespodzianki!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice, Warszawa (okolice miast)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Przygotowanie balonu do lotu trwa około godziny. Tyle samo czasu zajmuje spakowanie balonu i powrót samochodem pilota na miejsce startu. Dlatego też powinno się zarezerwować 3-4 godziny wolnego czasu na realizację przeżycia, z czego około 60 minut spędza się w powietrzu.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów naziemnych. Do samolotu mogą wejść jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika prezentu to 7 lat. Podczas realizacji przez osoby niepełnolenie wymagana jest obecność opiekuna. Z przeżycia nie mogą korzystać kobiety w ciąży. Loty realizowane są od poniedziałku do piątku. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.