Ekskluzywna Degustacja Wina dla Dwojga | Lublin

0.0 0 Opinie

Ekskluzywna Degustacja Wina dla Dwojga | Lublin


Lublin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Szukacie miejsca na idealną randkę? A może potrzebujecie ładnego miejsca na spotkanie? Ekskluzywna Degustacja Wina dla Dwojga to fantastyczna okazja, aby odpocząć od trudów dnia codziennego i rozkoszować się wyborną ucztą dla zmysłów! Poznajcie wyjątkowe odmiany wina i cieszcie się ich wyjątkowym smakiem, w pięknej, romantycznej scenerii! Spędźcie niezapomniany czas i dowiedzcie się wielu interesujących faktów od profesjonalnego sommeliera!

Co zawiera prezent?

Prezent obejmuje ekskluzywną degustację wina oraz specjalnie przygotowanych przekąsek, dla dwóch osób.

Ile czasu trwa przeżycie?
Przeżycie będzie trwało od około 90. do 120. minut.

Jak wygląda degustacja?
Przeżycie obejmuje degustację 5. jakościowych win oraz poczęstunek, na który składać się będą: gaspacho, tapas andaluzyjski, tortilla na ciepło, a jako deser – porcja ciasta.

Ekskluzywna Degustacja Wina dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla małżeństwa, prezent świąteczny

Szukasz kulinarnej przygody, która dostarczy niezapomnianych wrażeń Twoim rodzicom? Ekskluzywna Degustacja Wina dla Dwojga to sposób na idealną randkę bądź spotkanie towarzyskie! Doskonale sprawdzi się jako podarunek dla znajomych lub z okazji Dnia Kobiet! Romantyczna atmosfera i piękny wystrój nadają dodatkowego smaczku temu wydarzeniu! Jest to upominek, z którego ucieszy się zarówno kobieta, jak i mężczyzna!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 1,5-2 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje prezentację 5 jakościowych win z poczęstunkiem w restauracji lub Winebarze Manufaktura Wina. Spotkanie prowadzi sommelier. Wyłącznymi uczestnikami degustacji są osoby obdarowane, degustacja nie odbywa się w grupie. Poczęstunek: gaspacho, tapas andaluzyjski, tortilla na ciepło, deser – porcja ciasta.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.