Degustacja Wina dla Dwojga – Warsztaty z Sommelierem | Łódź

3.0 2 Opinii

Degustacja Wina dla Dwojga – Warsztaty z Sommelierem | Łódź


Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

259,00 zł

259,00 zł

O prezencie

Już od starożytności wino uznawane było za jeden z najlepszych afrodyzjaków. Mówi się, że to doskonały dodatek do romantycznych chwil, ponieważ koi nerwy i pobudza zmysły. Przekonajcie się sami, jak wspaniały jest ten wykwintny trunek i skosztujcie różnych gatunków win podczas Degustacji Wina dla Dwojga. Sami zobaczycie, który rodzaj przypadnie Wam najbardziej do gustu i stanie się Waszym towarzyszem podczas wspólnych kolacji. Wybierzcie się na Warsztaty z Sommelierem i rozpocznijcie wieczór z trunkiem Bachusa.

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: wina serwowane podczas degustacji, wodę mineralną, bagietkę oraz obsługę wykwalifikowanego personelu i wykład profesjonalnego sommeliera.

Jak przebiega realizacja?

Podczas degustacji uczestnicy spróbują kilku rodzajów win oraz zapoznają się ze specyfiką ich wytwarzania.

Czy wiesz, że...?

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety najlepiej degustują wino. Posiadają wyostrzony zmysł węchu i doceniają subtelne, niepowtarzalne zmiany w smaku, spowodowane pogodą, drewnem, ziemią i innymi czynnikami. To nie znaczy, że mężczyźni nie mogą rozpoznać niuansów dobrych trunków – jest to dla nich po prostu trudniejsze.

Degustacja Wina dla Dwojga – Warsztaty z Sommelierem | Łódź to strzał w dziesiątkę! To wymarzony prezent dla smakoszy wina, którzy lubią próbować jego nowych gatunków. Ten oryginalny prezent może stać się również podarunkiem na urodziny, imieniny lub inną okazję. Porzuć dalsze poszukiwania i wręcz ten wyjątkowy voucher na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 2h

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Degustacja odbywa się w grupach min. 10-osobowych podczas specjalnie organizowanych eventów. Prezent przeznaczony jedynie dla osób pełnoletnich. Dokładny program warsztatów jest zależny od tematyki organizowanej degustacji. Realizacja prezentu może zostać wyznaczona jedynie podczas specjalnie organizowanych eventów. Realizacje odbywają się w różnych lokalizacjach na terenie Łodzi w zależności od wybranego terminu.3.0 2 Opinii

Ewa K.

Warsztaty z Sommelierem w Klubie Wino to bardzo udany prezent. Wieczór przyjemnie spędzony w miłej atmosferze. Degustacja obejmowała 7 różnych win. Sympatyczni prowadzący ciekawie opowiadali o winach i ich aromatach, wciągając uczestników w warsztatowy charakter spotkania. Jak najbardziej polecam.

Marcin S.

Miejsce bardzo klimatyczne, osoba sommeliera profesjonalna a jednocześnie otwarta i z dużym poczuciem humoru. Czas wypełniały anegdoty i żarty. Z minusów - niewygodne krzesła, co w przypadku około 2 godzin daje we znaki. Kolejnym był lekki chaos organizacyjny, zaczęliśmy z opóźnieniem i odnieśliśmy wrażenie, że organizatorzy nie do końca wiedzieli, ile osób będzie.

Waldemar

Bardzo fajnie spędziliśmy czas.Interesujący wykład na temat pochodzenia win.Polecamy wszystkim smakoszom

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.