JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Degustacja Wina dla Dwojga – Warsztaty z Sommelierem | Łódź

Degustacja Wina dla Dwojga – Warsztaty z Sommelierem | Łódź


Łódź
2 os.

258 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
258 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Już od starożytności wino uznawane było za jeden z najlepszych afrodyzjaków. Mówi się, że to doskonały dodatek do romantycznych chwil, ponieważ koi nerwy i pobudza zmysły. Przekonajcie się sami, jak wspaniały jest ten wykwintny trunek i skosztujcie różnych gatunków win podczas Degustacji Wina dla Dwojga. Sami zobaczycie, który rodzaj przypadnie Wam najbardziej do gustu i stanie się Waszym towarzyszem podczas wspólnych kolacji. Wybierzcie się na Warsztaty z Sommelierem i rozpocznijcie wieczór z trunkiem Bachusa.

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: wina serwowane podczas degustacji, wodę mineralną, bagietkę oraz obsługę wykwalifikowanego personelu i wykład profesjonalnego sommeliera.

Jak przebiega realizacja?

Podczas degustacji uczestnicy spróbują kilku rodzajów win oraz zapoznają się ze specyfiką ich wytwarzania.

Czy wiesz, że...?

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety najlepiej degustują wino. Posiadają wyostrzony zmysł węchu i doceniają subtelne, niepowtarzalne zmiany w smaku, spowodowane pogodą, drewnem, ziemią i innymi czynnikami. To nie znaczy, że mężczyźni nie mogą rozpoznać niuansów dobrych trunków – jest to dla nich po prostu trudniejsze.

Degustacja Wina dla Dwojga - Warsztaty z Sommelierem sprawdzi się jako:

prezent dla pary, podarunek dla przyjaciół, prezent na Walentynki

Zbliża się wyjątkowe święto, a Ty nadal nie wiesz, co podarować swoim bliskim? Chcesz by był to niebanalny prezent, który sprawi im prawdziwą przyjemność? Degustacja Wina dla Dwojga to strzał w dziesiątkę! To wymarzony prezent dla smakoszy wina, którzy lubią próbować jego nowych gatunków. Ten oryginalny prezent może stać się również podarunkiem na urodziny, imieniny lub inną okazję. Porzuć dalsze poszukiwania i wręcz ten wyjątkowy voucher na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 2h

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Degustacja odbywa się w grupach min. 10-osobowych podczas specjalnie organizowanych eventów. Prezent przeznaczony jedynie dla osób pełnoletnich. Dokładny program warsztatów jest zależny od tematyki organizowanej degustacji. Realizacja prezentu może zostać wyznaczona jedynie podczas specjalnie organizowanych eventów. Realizacje odbywają się w różnych lokalizacjach na terenie Łodzi w zależności od wybranego terminu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Ewa K.

Warsztaty z Sommelierem w Klubie Wino to bardzo udany prezent. Wieczór przyjemnie spędzony w miłej atmosferze. Degustacja obejmowała 7 różnych win. Sympatyczni prowadzący ciekawie opowiadali o winach i ich aromatach, wciągając uczestników w warsztatowy charakter spotkania. Jak najbardziej polecam.

Waldemar

Bardzo fajnie spędziliśmy czas.Interesujący wykład na temat pochodzenia win.Polecamy wszystkim smakoszom

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.