Babski Wieczór - Wino i Rozmowy o Modzie | Lublin

0.0 0 Opinii

Babski Wieczór - Wino i Rozmowy o Modzie | Lublin


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szukasz pomysłu na spędzenie miłego wieczoru, podczas którego dowiesz się interesujących rzeczy? Mamy na to wspaniałe rozwiązanie! Babski Wieczór - Wino i Rozmowy o Modzie! Dowiesz się o najnowszych trendach modowych oraz skosztujesz wybornego wina, o którym kilka słów powie, prowadzący warsztaty, doświadczony sommelier! Poznaj najciekawsze anegdoty, śmiej się do rozpuku i spędź niezapomniany wieczór przy doskonałym winie, które (jak wiadomo) łagodzi obyczaje! Spędź cudowne chwile i zapomnij o troskach dnia codziennego!

Co zawiera prezent?

Prezent obejmuje udział w spotkaniu ze stylistką i kosmetologiem, połączone z degustacją wina.

Ile czasu trwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 2 godziny.

Jak będzie wyglądało spotkanie?
Podczas spotkania odbędzie się degustacja 3 win oraz specjalnie dobranych do nich przekąsek (w stylu hiszpańskim). Spotkanie poprowadzi sommelier w towarzystwie stylistki i kosmetologa.

Babski Wieczór - Wino i Rozmowy o Modzie sprawdzi się jako:
prezent dla mamy, prezent dla żony, prezent na Dzień Kobiet

Szukasz pomysłu na prezent, z którego zadowolona będzie każda kobieta? Babski Wieczór - Wino i Rozmowy o Modzie to bardzo uniwersalny prezent, który pozwoli bliskiej Ci osobie na doskonałą zabawę oraz poznanie najnowszych trendów modowych! Wszystko to w towarzystwie wybornego wina, które doskonale urozmaici ten wieczór! Wspaniałe przeżycie, które doskonale sprawdzi się zarówno jako podarunek na rocznicę, jak i upominek na Dzień Mamy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje prezentacje 3 jakościowych win z poczęstunkiem w stylu hiszpańskich przekąsek + deser do wina w Winebarze Manufaktura Wina. Spotkanie prowadzi sommelier w towarzystwie stylistki i kosmetologa – krótkie i zabawne opowieści o modzie i urodzie połączone z pokazami dotyczącymi wybranych tematów, np.: sztuka łączenia kolorów, makijażu, typy sylwetek, trendy modowe. Spotkanie odbywa się w grupie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Willa Win

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.