Piwoznawcy

Czego można spodziewać się po Piwoznawcach? Oczywiście piwa! Ale nie tylko. Bowiem gwarantują oni dawkę rzetelnej wiedzy i niezwykłe piwne przygody, które można przeżyć, wybierając się na różnego rodzaju Kursy Kiperskie, które organizowane są w wielu miastach w Polsce. Podstawowe i zaawansowane. Dla jednej osoby lub dla dwojga. A Ty, w jaki sposób poznasz swoje ulubione piwo? Wybierz się na Kurs Kiperski z Piwoznawcami i zdobądź fachową wiedzę i umiejętności, a to wszystko w rytmie dobrej zabawy. Dobrej, piwnej zabawy!
Szukaj po kategorii

Piwoznawcy

Niby prosta nazwa, a tak wiele mówi. Piwoznawcy to jedni z największych piwnych ekspertów w Polsce. Piwo to niemal najstarszy znany ludzkości alkohol, a także, nie licząc wody i herbaty, zdecydowanie najpopularniejszy. Piwoznawcy podczas kursu kiperskiego zabiorą Cię w niezwykłą podróż po przeróżnych smakach i aromatach tego chmielowego trunku, zapewniając także świetną zabawę, dużo śmiechu i ogrom fachowej wiedzy. Jak przystało na piwnych ekspertów - Piwoznawcy - dobrze wiedzą, jak powinny wygląc ciekawe kursy kiperskie, dlatego na spotkania z nimi przychodzi regularnie wiele osób, spragnionych chmielowej wiedzy. Piwoznawców można spotkać w wielu miastach w Polsce, bowiem kursy kiperskie organizowane są m.in. w: Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Szczecinie, Łodzi czy Białymstoku. Piwoznawcy to gwarancja wspaniałej, piwnej przygody!

Kurs Kiperski w Twoim mieście

Kurs Kiperski organizowany przez Piwoznawców to wspaniała okazja, by odkryć tajemnice złocistego napoju, a także, by dobrze się bawić, poznając wszystkie aspekty piwnej kultury - w Polsce, w Europie i na świecie. Poznawanie tajników sztuki kiperskiej, sprawdzanie własnego degustatorskiego potencjału, ocenianie 8 różnych gatunków piwa i dobieranie unikalnych przekąsek... Kurs Kiperski to spotkanie z fanami piwa, rozmawianie o piwie, próbowanie piwa i wszystkie inne czynności, które można wykonywać z piwem i o piwie. Kameralna atmosfera i fachowa wiedza to połączenie na wskroś unikalne, zapewniające, że wieczór w towarzystwie Piwoznawców będzie niezapomnianą atrakcją.

Dowiesz się m.in.: jak wyczuwać ziołowe nuty chmielu, poznasz kiedy piwo uwalnia specyficzną, mocno słodową pełnię aromatu, przekonasz się, co to jest bukiet i finisz. Zrozumiesz, jakie techniki kiperskie pozwalają wydobyć z piwa to, co najważniejsze, czyli pełnię smaku i aromatu. Jako absolwent kursu kiperskiego będziesz rozpoznawać zapach gruszek i bananów w piwkach pszenicznych, kawę i kako w stoutach, w belgijskich witbierach nutę cytrusową, a koniak w piwach typu trapist. Zostań kiperem i odkryj świat piwnych rozkoszy!

Piwoznawcy i Profesjonalny Kurs Kiperski

Piwoznawcy, jak przystało na profesjonalistów, organizują także Zaawansowany Kurs Kiperski z Warzeniem Piwa, czyli 5-godzinne szkolenie II stopnia, pozwalające wznieść swoje umiejętności na zupełnie inny poziom. Jeśli szukasz czegoś nowego, a Podstawowy Kurs Kiperski jest już za Tobą, to wybierz ten rodzaj kursu, połączonego z przyjemną degustacją piwa. Ta niezwykła przygoda jest dostępna w kilku miastach w Polsce, a przeznaczona jest dla prawdziwych miłośników piwa. Jeśli szukasz ciekawej atrakcji dla bliskiej Ci osoby, to Voucher na Kurs Kiperski w wersji rozszerzonej to świetny prezent na każdą okazję i nie tylko dla mężczyzny. Zostań prawdziwym Piwoznawcą!

Zobacz, jak wygląda ciekawa degustacja piwa!

Kurs Kiperski to nie tylko nauka, ale przede wszystkim - przyjemność! Degustowanie różnych piw i wymienianie się poglądami to przecież najprzyjemniejsza część każdego kursu, a rozmowa z innymi miłośnikami tego trunku pozwala na odkrycie zupełnie nowych perspektyw, poznanie nowych przyjaciół i dobrą zabawę! Spełnianie marzeń jest proste, a w tym wypadku również mocno schłodzone!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.