Teatr Syrena

Szukasz pomysłu na uczczenie ważnej rocznicy? Bardzo lubisz chodzić do teatru i brać udział w spektaklach? Chcesz zaskoczyć swoich bliskich i zapewnić im mnóstwo wyjątkowych wrażeń? Wybierz spektakl połączony z kolacją w Teatrze Syrena i zaproś ich na wydarzenie, o którym nie zapomną przez długi czas. Najlepsza obsada aktorska zapewni świetną zabawę i niesamowite przeżycie, a kolacja rozpieści zmysły i będzie idealnym zwieńczeniem wieczoru. Teatr Syrena to jeden z najbardziej rozpoznawalnych teatrów w Polsce, dlatego możesz spodziewać się wyjątkowej rozrywki na najwyższym poziomie.
Szukaj po kategorii

Teatr Syrena, Warszawa – znakomite spektakle i wybitna obsada aktorska

Teatr Syrena obecnie mieści się w Warszawie, przy ulicy Litewskiej 3. Swoje początki miał jednak w Łodzi. To właśnie tam założyła go w 1945 roku grupa artystów z Jerzym Jurandotem na czele. Teatr szybko został jednak przeniesiony do stolicy w miejsce, gdzie przed wojną znajdowała się ujeżdżalnia koni. Pierwszymi aktorami Syreny byli między innymi Adolf Dymsza nazywany „królem polskiej komedii”, Ludwik Sempoliński, czyli „polski Chaplin” czy wybitna Helena Grossówna. Później na jego deskach występowali również Hanka Bielicka, Ewa Szykulska, Zbigniew Zamachowski oraz Wojciech Malajkat. W pierwszych latach swojej działalności teatr chciał podtrzymać styl rozrywki obecny w dwudziestoleciu międzywojennym. Wystawiano przede wszystkim skecze, rewie oraz komedie muzyczne. Pod koniec XX wieku do repertuaru dołączono również spektakle komediowe oraz muzyczne, a obecnie Syrena specjalizuje się przede wszystkim w musicalach. Pomimo upływu wielu lat wciąż jest jednym z najbardziej znanych teatrów nie tylko w Warszawie, ale i całej Polsce. Znakomite spektakle i obsada aktorska codziennie przyciągają wielu widzów, zapewniając im rozrywkę na najwyższym poziomie.

Spektakl połączony z kolacją w Teatrze Syrena

W ramach przeżycia zapraszamy na wyjątkowy Spektakl w Teatrze z Kolacją. Dostępna jest wersja dla jednej osoby albo dwóch, dzięki czemu możesz zorganizować sobie wyjątkowo przyjemny wieczór lub zaprosić drugą połówkę na romantyczną randkę. Spektakl możesz wybrać osobiście spośród spektakli granych wieczorowo lub weekendowo. Otrzymasz miejsce w strefie I oraz program całego wydarzenia. Następnie udasz się na kolację do Bistro pod Syreną, znajdującego się w tym samym budynku co teatr. Tam weźmiesz udział w 3-daniowej kolacji, która składać się będzie z przystawki, dania głównego oraz deseru. Do wyboru jest menu mięsne, rybne oraz wegetariańskie. Całość potrwa między 4 a 5 godzin, w zależności od czasu trwania wybranego przedstawienia. Minimalny wiek uczestników zależy od konkretnych spektakli. Jeśli jednak szukasz okazji na romantyczne wyjście tylko we dwoje, chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę lub po prostu miło spędzić czas, to Teatr Syrena zaprasza w swoje progi.

Czy wiesz, że…

Czy wiesz, że dla Teatru Syrena pisali tacy twórcy jak Julian Tuwim, Antoni Słonimski, Konstanty Ildefons Gałczyński, a także Sławomir Mrożek?

Odkryj magię Teatru Syrena w Warszawie

Teatr Syrena to miejsce naprawdę niezwykłe. Budynek przepełniony jest wyjątkową atmosferą. Spotkać tu można wybitnych aktorów, którzy swoimi umiejętnościami i kunsztem artystycznym zachwycili całą Polskę. Teraz masz okazję podarować sobie i swoim bliskim wieczór pełen wrażeń. Spektakl połączony z kolacją to okazja, aby uczcić ważną rocznicę lub po prostu miło spędzić czas. Weźmiecie udział w wybranym przez siebie przedstawieniu, a następnie będziecie rozkoszować się przygotowanymi specjalnie dla Was daniami. Czy nie brzmi to jak wieczór idealny?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.