Kurs Prawa Jazdy (Kategoria B) | Warszawa

0.0 0 Opinie

Kurs Prawa Jazdy (Kategoria B) | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2899,99 zł

2899,99 zł

O prezencie

Marzysz, by być kierowcą? Potrzebujesz doświadczonego instruktora, który spokojnie wytłumaczy i objaśni wszystkie zasady ruchu drogowego? Wybierz Kurs Prawa Jazdy (Kategoria B) w Warszawie i zostań kierowcą! Czeka na Ciebie kurs teoretyczny w wygodnej formie online i 30 godzin jazd, które przygotują Cię do egzaminu państwowego. Instruktor zapewni Ci fachową wiedzę i pomoże zdobyć umiejętności, które otworzą przed Tobą drogę… a właściwie wszystkie drogi. Po prostu… naucz się jeździć!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kurs Prawa Jazdy (Kategoria B). Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda taki Kurs Prawa Jazdy?
Kurs jest podzielony na dwie części: teoretyczną w formie online, którą realizujesz samodzielnie oraz praktyczną, czyli 30 godzin jazd z instruktorem. Po odbytym kursie czeka egzamin wewnętrzny.

Jakie wymagania muszę spełnić, by wziąć udział w kursie?
Musisz mieć ukończone 18 lat, posiadać komputer z dostępem do internetu (wymagany, by samodzielnie ukończyć kurs teoretyczny) oraz niezbędne badania lekarskie, potwierdzające możliwość prowadzenia samochodu (można zrobić je na miejscu, w cenie 200 zł).

Czy kurs uprawnia mnie do odbycia egzaminu państwowego w WORDzie?
Tak, jest to pełnoprawny kurs prawa jazdy kategorii B.

Kurs Prawa Jazdy (Kategoria B) | Warszawa to idealny prezent na osiemnastkę dla chłopaka lub dziewczyny. Praktyczny prezent pozwala na odbycie kursu, umożliwiającego jazdę samochodem. Profesjonalny instruktor pomoże opanować tę sztukę - wybierz niesamowity podarunek i spełnij marzenia swoich bliskich!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Kurs teoretyczny oraz 30 godzin jazdy

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok.

Ważne informacje

Wymagane: ukończone 18 lat, komputer z dostępem do internetu (by samodzielnie ukończyć kurs teoretyczny) oraz badania lekarskie, potwierdzające możliwość prowadzenia samochodu (dostępne na miejscu w cenie 200 zł). Pełnoprawny kurs podzielony jest na dwie części (teoretyczną online i praktyczną, czyli 30 godzin jazd z instruktorem) i umożliwia przystąpienie do państwowego kursu w WORD.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.