Drifting Subaru BRZ | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Drifting Subaru BRZ | Wiele Lokalizacji


Kielce, Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1099,00 zł

1099,00 zł

O prezencie

Szalony drift to Twoje marzenie? Chciałbyś poczuć się niczym prawdziwy kierowca rajdowy i chwalić się swoimi zdolnościami przed bliskimi? W takim razie mamy coś dla Ciebie! Drifting Subaru BRZ to trzy niesamowite ćwiczenia, które podszkolą Twoje umiejętności i nauczą Cię panować nad samochodem podczas poślizgu. Szeroki slalom i drift w zakręcie już nie będą Ci obce! Zaskocz znajomych kontrolowanym poślizgiem i czerp radość z nowych umiejętności!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Czeka Cię prawdziwe szkolenie z drifitingu, które obejmuje 3 ćwiczenia. Nauczysz się między innymi jak panować nad samochodem podczas szerokiego slalomu!

Gdzie będzie odbywać się Twoje szkolenie?
Szkolenie odbywa się na torze wyścigowym w Kielcach i Warszawie.

Czy wiesz, że...
Samochody używane do driftu to głównie tylnonapędowe Coupé? Termin ten oznacza nadwozie dwudrzwiowe, od 2 do 4 miejsc siedzących.


Drifting Subaru BRZ | Wiele Lokalizacji sprawdzi się jako prezen dla ukochanego. Ten voucher sprawi mu ogromną radość i nauczy go nowych technik, którymi będzie mógł chwalić się przed znajomymi! Nie zastanawiaj się dłużej, tylko spełnij jego marzenie o byciu kierowcą rajdowym!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce, Warszawa

Obowiązujący strój

Buty z płaską podeszwą. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Od 20 do 30 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Realizacja możliwa od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: ćwiczenia z zakresu wprowadzania samochodu w kontrolowany poślizg (dobór ćwiczeń oraz czas trwania zależy od umiejętności lub szybkości nabywania potrzebnych umiejętności przez kierowcę), 5 okrążeń po torze.

 


Sprawdź na mapie


Realizacja

SJS Driving Experience

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Michał Koncewicz

Konkretny i rzeczowy instruktor

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.