(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Drifting Subaru BRZ | Kielce

5.0 2 Opinii

Drifting Subaru BRZ | Kielce


Kielce
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1399,00 zł

1399,00 zł

O prezencie

Szalony drift to Twoje marzenie? Chciałbyś poczuć się niczym prawdziwy kierowca rajdowy i chwalić się swoimi zdolnościami przed bliskimi? W takim razie mamy coś dla Ciebie! Drifting Subaru BRZ to trzy niesamowite ćwiczenia, które podszkolą Twoje umiejętności i nauczą Cię panować nad samochodem podczas poślizgu. Szeroki slalom i drift w zakręcie już nie będą Ci obce! Zaskocz znajomych kontrolowanym poślizgiem i czerp radość z nowych umiejętności!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Czeka Cię prawdziwe szkolenie z drifitingu, które obejmuje 3 ćwiczenia. Nauczysz się między innymi jak panować nad samochodem podczas szerokiego slalomu!

Gdzie będzie odbywać się Twoje szkolenie?
Szkolenie odbywa się na torze wyścigowym w Kielcach.

Czy wiesz, że...
Samochody używane do driftu to głównie tylnonapędowe Coupé? Termin ten oznacza nadwozie dwudrzwiowe, od 2 do 4 miejsc siedzących.


Drifting Subaru BRZ | Wiele Lokalizacji sprawdzi się jako prezen dla ukochanego. Ten voucher sprawi mu ogromną radość i nauczy go nowych technik, którymi będzie mógł chwalić się przed znajomymi! Nie zastanawiaj się dłużej, tylko spełnij jego marzenie o byciu kierowcą rajdowym!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Buty z płaską podeszwą. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Od 20 do 30 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Realizacja możliwa od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: ćwiczenia z zakresu wprowadzania samochodu w kontrolowany poślizg (dobór ćwiczeń oraz czas trwania zależy od umiejętności lub szybkości nabywania potrzebnych umiejętności przez kierowcę), 5 okrążeń po torze.

 


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

SJS Driving Experience

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Michał K.

Super przeżycie, bardzo fajny, uprzejmy i kontaktowy instruktor, serdecznie polecam.

Michał Koncewicz

Konkretny i rzeczowy instruktor

Zobacz inne propozycje