Wydaj Swoją Książkę

1 2 3 4 5 (18)
Na terenie całego kraju.
1 os.

1499 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Chcesz spełnić jej marzenia o wydaniu własnej książki? Ten prezent spełni je z pewnością. Wydana w profesjonalnym wydawnictwie książka stanie się ukoronowaniem zamiłowania do literatury. Specjaliści edytorstwa pomogą bliskiej Ci osobie na stworzenie książki z jej marzeń. 50 egzemplarzy - wydanych w formacie A5, na papierze offsetowym, z ilustracjami i zaprojektowaną okładką - pachnących jeszcze farbą drukarską książek, stanie się trwałą pamiątką na półce. Wspaniały pomysł na prezent dla miłośników słowa pisanego.

Miejsce realizacji

Na terenie całego kraju.

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Przygotowanie książki do druku, z wysyłką, oraz samym drukiem trwa około 30 dni.

Informacje dla oglądających

Nie ma znaczenia.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent Wydaj Swoją Książkę obejmuje: konsultacje z redaktorem, skład i łamanie, redakcję techniczną, projekt okładki, druk w drukarni cyfrowej, oraz przesłanie nakładu pod wskazany adres. Specyfikacja techniczna książki: do 240 stron, do 60 ilustracji, format A5, papier offsetowy 80-90g/m2, druk cyfrowy, czarno-biały, okładka kolorowa, miękka; klejenie grzbietowe.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności