Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty Kulinarne Bezglutenowej Kuchni Wegańskiej | Trójmiasto

5.0 4 Opinii

Warsztaty Kulinarne Bezglutenowej Kuchni Wegańskiej | Trójmiasto


Gdynia
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

339,99 zł

339,99 zł

O prezencie

Chciałbyś się zapoznać z wegańskim sposobem życia? Chcesz nauczyć się gotować smaczne dania bezmięsne lub zwiększyć zbiór swoich przepisów kulinarnych? Doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będą warsztaty kulinarne w Pracowni Kulinarnej Atelier Smaku, gdzie znajduje się profesjonalna szkoła gotowania. Tutaj dowiesz się, jak gotować zdrowo i pysznie bez użycia produktów pochodzenia zwierzęcego oraz glutenu. Spotkanie poznawcze przy kawie i herbacie, starannie wybrane produkty, profesjonalny sprzęt, a ponadto przyjemne towarzystwo czekają. Odkryj nowy świat ziół i przypraw. Gwarantujemy, że poznasz dużo ciekawostek i tajników kuchni oraz przepisy na potrawy, którymi zaskoczysz bliskich.

Prezent obejmuje:

  • 4 godziny kulinarnych warsztatów,
  • Zestaw przepisów,
  • Użyczenie fartucha, sprzętu,
  • Wszystkie niezbędne produkty do przygotowania posiłku,
  • Pomoc profesjonalistów,

Interesują Ciebie ciekawe atrakcje w Gdyni? Zastanawiasz się, gdzie nauczyć się gotowania potraw bez użycia glutenu i produktów odzwierzęcych? Znaleźliśmy dla Ciebie cudowny prezent! Warsztaty z Podstaw Kuchni Wegańskiej i Bezglutenowej rozszerzą Twoją wiedzę kulinarną. Dowiedz się co niezwykłego można stworzyć ze zwykłych produktów oraz zaprzyjaźnij się z nowymi, ciekawymi ludźmi. Wybierz ten ekskluzywny prezent! Gwarantujemy że poznasz niebanalne przepisy i sekrety doświadczonych kucharzy. Świat niezwyklej kuchni czeka na Ciebie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Warsztaty odbywają się co dwa tygodnie, w piątki o godzinie 18.00. Zajęcia prowadzone są w grupach. Spotkanie poznawcze przy kawie i herbacie. Część teoretyczna warsztatów jest połączona z prezentacją potrawy i produktów. Później warsztaty płynnie przechodzą do części praktycznej, po której uczestnicy na miejscu jedzą przygotowane przez siebie potrawy i otrzymują jedzenie na wynos. WYKONAWCA zapewnia fartuch, sprzęt i wszystkie niezbędne produkty. Każdy z kursantów otrzyma zestaw przepisów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Atelier Smaku

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 4 Opinii

 

Świetna atmosfera, przemili organizatorzy, bardzo polecam :)

Anna Susko

Podczas wartsztatów panowała bardzo fajna, przyjacielska i swobodna atmosfera. Osoby prowadzącetp niesamowicie pozytywni ludzie z dużą wiedzą i fajną osobowością. Wszystko to sprawiało że można było sie tam poczuć po prostu bardzo odbrze i nauczyć czegoś nowego. Osobiście bardzo mi się podobało.

Wiola

Bardzo podoba mi się oferta. Skorzystałam z warsztatu Podstawy Kuchni Bezglutenowej i Wegańskiej i jestem zachwycona. Nauczyłam się nowych przepisów, spędziłam czas w miłym towarzystwie i z pewnością wykorzystam zdobytą wiedzę w przyszłości.

Agnieszka

Wszystko było super! Profesionalnie przygotowani do zajęć prowadzący, sympatyczna atmosfera. Wzbogaciłam swoją wiedzę na tematy kulinare. Jedzenia które dosstałam starczyło na 2 dni:) Do tego mogę się kontaktowac odnśnie przepisów:) Cieszę się że dostrałam taki prezent.

Zobacz inne propozycje