JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Warsztaty Kulinarne Bezglutenowej Kuchni Wegańskiej | Trójmiasto

Warsztaty Kulinarne Bezglutenowej Kuchni Wegańskiej | Trójmiasto


Gdynia
1 os.

289,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
289,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chciałbyś się zapoznać z wegańskim sposobem życia? Chcesz nauczyć się gotować smaczne dania bezmięsne lub zwiększyć zbiór swoich przepisów kulinarnych? Doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będą warsztaty kulinarne w Pracowni Kulinarnej Atelier Smaku, gdzie znajduje się profesjonalna szkoła gotowania. Tutaj dowiesz się, jak gotować zdrowo i pysznie bez użycia produktów pochodzenia zwierzęcego oraz glutenu. Spotkanie poznawcze przy kawie i herbacie, starannie wybrane produkty, profesjonalny sprzęt, a ponadto przyjemne towarzystwo czekają. Odkryj nowy świat ziół i przypraw. Gwarantujemy, że poznasz dużo ciekawostek i tajników kuchni oraz przepisy na potrawy, którymi zaskoczysz bliskich.

Prezent obejmuje:

  • 4 godziny kulinarnych warsztatów,
  • Zestaw przepisów,
  • Użyczenie fartucha, sprzętu,
  • Wszystkie niezbędne produkty do przygotowania posiłku,
  • Pomoc profesjonalistów,

Interesują Ciebie ciekawe atrakcje w Gdyni? Zastanawiasz się, gdzie nauczyć się gotowania potraw bez użycia glutenu i produktów odzwierzęcych? Znaleźliśmy dla Ciebie cudowny prezent! Warsztaty z Podstaw Kuchni Wegańskiej i Bezglutenowej rozszerzą Twoją wiedzę kulinarną. Dowiedz się co niezwykłego można stworzyć ze zwykłych produktów oraz zaprzyjaźnij się z nowymi, ciekawymi ludźmi. Wybierz ten ekskluzywny prezent! Gwarantujemy że poznasz niebanalne przepisy i sekrety doświadczonych kucharzy. Świat niezwyklej kuchni czeka na Ciebie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Warsztaty odbywają się co dwa tygodnie, w piątki o godzinie 18.00. Zajęcia prowadzone są w grupach. Spotkanie poznawcze przy kawie i herbacie. Część teoretyczna warsztatów jest połączona z prezentacją potrawy i produktów. Później warsztaty płynnie przechodzą do części praktycznej, po której uczestnicy na miejscu jedzą przygotowane przez siebie potrawy i otrzymują jedzenie na wynos. WYKONAWCA zapewnia fartuch, sprzęt i wszystkie niezbędne produkty. Każdy z kursantów otrzyma zestaw przepisów.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
 

Świetna atmosfera, przemili organizatorzy, bardzo polecam :)

Anna Susko

Podczas wartsztatów panowała bardzo fajna, przyjacielska i swobodna atmosfera. Osoby prowadzącetp niesamowicie pozytywni ludzie z dużą wiedzą i fajną osobowością. Wszystko to sprawiało że można było sie tam poczuć po prostu bardzo odbrze i nauczyć czegoś nowego. Osobiście bardzo mi się podobało.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.