JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Samochodem Subaru Levorg | Kielce

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Samochodem Subaru Levorg | Kielce

Kielce
1 os.

1199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kurs jazdy był tak dawno, że nie pamiętasz już połowy manewrów? A może po prostu chciałbyś stać się jeszcze lepszym kierowcą? Teraz możesz to zrobić! Dzięki Szkoleniu z Bezpiecznej Jazdy Samochodem Subaru Levorg Twoje umiejętności skoczą w górę i zyskasz ogromną pewność siebie za kierownicą samochodu! Nie będzie to zwykłe szkolenie! Dlaczego? Bo dzięki niemu poczujesz się jak prawdziwy król szos i nie będzie Ci straszny żaden pojazd czterokołowy!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?

Czeka Cię szkolenie z zasad bezpieczeństwa prowadzenia samochodu, podczas którego poćwiczysz szybką pracę rąk na kierownicy, tor jazdy w zakręcie, opanowanie poślizgu w zakręcie oraz omijanie przeszkód na zróżnicowanej nawierzchni. Ponadto przypomnisz sobie fundamentalne elementy jazdy z samochodem.

Gdzie będzie odbywać się Twoje szkolenie?
Szkolić możesz się na torze w Kielcach.

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Samochodem Subaru Levorg sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent na święta, prezent dla taty

Szukasz prezentu na osiemnastkę? Nie wiesz co podarować żonie z okazji urodzin? A może chciałbyś sprawić bliskiej osobie po prostu praktyczny prezent? Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Samochodem Subaru Levorg będzie strzałem w dziesiątkę! Dzięki temu podarunkowi obdarowany spędzi czas w sportowym samochodzie, szkoląc swoje umiejętności. To idealny prezent dla każdego kierowcy!


Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Buty z płaską podeszwą. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Pół dnia.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Realizacja możliwa od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Szkolenie realizowane jest samochodem Subaru Levorg. Wymagane aktualne prawo jazdy kat. B. Szkolenia odbywają się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2084
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.