JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Pakiet Wejść do Groty Solnej | Katowice (okolice)

Pakiet Wejść do Groty Solnej | Katowice (okolice)


Katowice (okolice) - Łaziska Górne
1 os.

67 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
67 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Szukasz zdrowego i łatwego sposobu na odstresowanie się? Pakiet Wejść do Groty Solnej daje Ci możliwość odpoczynku w wyjątkowych warunkach. Rozłóż się wygodnie na leżaku i odpręż się przy spokojnej muzyce oraz śpiewie ptaków. Wdychany przez Ciebie jod odżywi Twój organizm, uzupełniając w nim minerały niezbędne do właściwego funkcjonowania. Już po pierwszym seansie poczujesz różnicę w samopoczuciu, a po kilku wejściach zauważysz trwałą poprawę stanu zdrowia. Przekonaj się jak efektywny jest taki odpoczynek!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje pakiet 10 wejść do groty solnej dla jednej osoby. 

Jak przebiega realizacja?
Osoba obdarowana będzie miała możliwość relaksować się w grocie solnej o specyficznym klimacie o właściwościach zdrowotnych. Realizacja w grupach (grota solna mieści maksymalnie 5 osób), istnieje możliwość wymiany na 5 seansów na wyłączność. Czas jednego seansu to 45 minut.

Jakie są zalety korzystania z groty solnej?
Grota solna to oaza skoncentrowanego morskiego mikroklimatu zawierającego duże ilości jodu, potasu, magnezu oraz innych pierwiastków śladowych. Kojąca muzyka, świergot ptaków, szum wody spływającej po kamieniach, baśniowy wystrój - ciało odpręża się, a umysł wycisza. Szczególnie potrzebna na Śląsku, gdzie zanieczyszczenie powietrza jest bardzo duże. Pobyt w niezwykłej atmosferze groty jest równoznaczny z kilkudniowym pobytem nad morzem w czasie posztormowej pogody (gdy powietrze jest bogate w jod).

Pakiet Wejść do Groty Solnej sprawdzi się jako:
prezent na Mikołajki, prezent dla mamy, czy prezent na Dzień Babci i Dziadka.

Pakiet Wejść do Groty Solnej to pomysł na prezent dla osób, które nie lubią bądź nie mogą odpoczywać aktywnie. Wręczając taki upominek okazujemy, że potrzeby drugiej osoby są dla nas ważne i że troszczymy się o jej zdrowie. Taki podarunek na pewno będzie miło przyjęty, jeżeli zostanie wręczony z jako prezent na Dzień Matki, albo Dzień Babci.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice (okolice) - Łaziska Górne

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Prosimy o zabranie dodatkowej pary skarpetek na zmianę.

Czas trwania

10 seansów po 45 minut każdy.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: nadczynność tarczycy, alergia na jod, gruźlica, choroby płuc, rozedma. Pakiet obejmuje 10 seansów w grocie solnej (realizacja w grupach max 5 os.), możliwość wymiany na 5 seansów na wyłaczność.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.