Pakiet 10 Wejść do Groty Solnej | Katowice (okolice)

0.0 0 Opinie

Pakiet 10 Wejść do Groty Solnej | Katowice (okolice)


Katowice (okolice) - Łaziska Górne
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

80,00 zł

80,00 zł

O prezencie

Szukasz zdrowego i łatwego sposobu na odstresowanie się? Pakiet Wejść do Groty Solnej daje Ci możliwość odpoczynku w wyjątkowych warunkach. Rozłóż się wygodnie na leżaku i odpręż się przy spokojnej muzyce oraz śpiewie ptaków. Wdychany przez Ciebie jod odżywi Twój organizm, uzupełniając w nim minerały niezbędne do właściwego funkcjonowania. Już po pierwszym seansie poczujesz różnicę w samopoczuciu, a po kilku wejściach zauważysz trwałą poprawę stanu zdrowia. Przekonaj się jak efektywny jest taki odpoczynek!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje pakiet 10 wejść do groty solnej dla jednej osoby. 

Jak przebiega realizacja?
Osoba obdarowana będzie miała możliwość relaksować się w grocie solnej o specyficznym klimacie o właściwościach zdrowotnych. Realizacja w grupach (grota solna mieści maksymalnie 5 osób). Czas jednego seansu to 45 minut.

Jakie są zalety korzystania z groty solnej?
Grota solna to oaza skoncentrowanego morskiego mikroklimatu zawierającego duże ilości jodu, potasu, magnezu oraz innych pierwiastków śladowych. Kojąca muzyka, świergot ptaków, szum wody spływającej po kamieniach, baśniowy wystrój - ciało odpręża się, a umysł wycisza. Szczególnie potrzebna na Śląsku, gdzie zanieczyszczenie powietrza jest bardzo duże. Pobyt w niezwykłej atmosferze groty jest równoznaczny z kilkudniowym pobytem nad morzem w czasie posztormowej pogody (gdy powietrze jest bogate w jod).

Pakiet Wejść do Groty Solnej | Katowice (okolice) to pomysł na prezent dla osób, które nie lubią bądź nie mogą odpoczywać aktywnie. Wręczając taki upominek okazujemy, że potrzeby drugiej osoby są dla nas ważne i że troszczymy się o jej zdrowie. Taki podarunek na pewno będzie miło przyjęty, jeżeli zostanie wręczony z jako prezent na Dzień Matki, albo Dzień Babci.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice (okolice) - Łaziska Górne

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Prosimy o zabranie dodatkowej pary skarpetek na zmianę.

Czas trwania

10 seansów po 45 minut każdy.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Pakiet obejmuje 10 seansów w grocie solnej (realizacja w grupach max 5 os.),


Sprawdź na mapie


Realizacja

Mavi Area Squash & Fitness

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.