JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Pakiet "Oczyszczająca Moc Ajurwedy" | Gdynia

Pakiet "Oczyszczająca Moc Ajurwedy" | Gdynia


Gdynia
1 os.

390 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
390 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Ponad 5 tysięcy lat historii. Jej nazwa znaczy dosłownie “wiedza o życiu”. Ajurweda. Jakie korzyści zdrowotne może zapewnić Tobie? Przekonaj się, korzystając z Pakietu Oczyszczającego “Moc Ajurwedy” w Gdyni. Pakiet składa się z kilku zabiegów, które razem tworzą niezwykłe przeżycie i zapewniają relaks oraz korzyści prozdrowotne. Po przekroczeniu progu eleganckiego salonu spa, udasz się na oczyszczający peeling, do którego wykorzystana zostanie zielona herbata. Następnie detoksykująco-nawilżająca maska na twarz i chwila odprężenia. Po chwili odpoczynku czeka na Ciebie ajurwedyjski masaż Abhyanga oraz specjalny masaż głowy Shiroabhyanga - oba wykonane przez profesjonalną masażystkę. Dzięki przeżyciu, poczujesz niezwykłą moc relaksujących zabiegów i spełnisz marzenia o głębokim odprężeniu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w serii zabiegów ajurwedyjskich. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jakie zabiegi wchodzą w skład pakietu?
Oczyszczająca Moc Ajurwedy składa się z:
- peelingu z zieloną herbatą,
- detoksykująco-nawilżającej maski z zieloną herbatą,
- masażu ajurwedyjskiego Abhyanga,
- masażu głowy Shiroabhyanga.

Czym jest masaż Abhyanga?
Masaż Abhyanga to masaż całego ciała, do którego wykorzystywane są naturalne, ziołowe olejki. Działa on szczególnie korzystnie na skórę, wzrok i trawienie. Poprawia ogólne samopoczucie i wprowadza osobę masowaną w stan odprężenia.

Czym jest masaż głowy Shiroabhyanga?
Jest to energiczny masaż głowy, podczas którego osoba masowana siedzi. Ma działanie terapeutyczne - przywraca organizmowi równowagę energetyczną, zapewnia relaks, redukuje stres i usuwa zmęczenie.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 2,5 godziny.

Pakiet Oczyszczający “Moc Ajurwedy” | Gdynia | Trójmiasto sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Kobiet, prezent na urodziny, prezent dla singielki

Potrzebujesz niezwykłego prezentu dla ukochanej? Zbliża się rocznica ślubu i nie wiesz, czym zaskoczyć małżonkę? Pakiet Oczyszczający “Moc Ajurwedy”, odbywający się w renomowanym salonie spa w Gdyni, to niezwykłe przeżycie, które zachwyci każdą, nawet najbardziej wymagającą, kobietę. Voucher na ajurwedyjski masaż sprawdzi się w roli prezentu gwiazdkowego, imieninowego lub walentynkowego. Będzie również świetnym prezentem-niespodzianką, wręczonym bez okazji! Podaruj emocje i spełnij marzenia ukochanej o nietuzinkowym relaksie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera:oczyszczający peeling z zieloną herbatą, detoksukująco nawilżająca maska z zieloną herbatą, masaż ajurwedyjski Abhyanga, masaż głowy Shiroabhyanga. Z zabiegów nie mogą skorzystać osoby z chorobami przewlekłymi oraz osoby posiadające choroby skóry. Na miejscu otrzymasz ręcznik i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.