Relaksujący Rytuał SPA dla Dwojga | Szczecin

Nowość
0.0 0 Opinii

Relaksujący Rytuał SPA dla Dwojga | Szczecin


Szczecin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

698,99 zł

698,99 zł

O prezencie

Przeżyjcie wspólnie niezwykłe chwile podczas Relaksującego Rytuału SPA dla Dwojga | Szczecin. Wersal Spa Beauty&Fit zaprasza na wyjątkowe doznanie, podczas którego doświadczycie peelingu oraz masażu całego ciała. Zabiegi pozwolą zaznać Wam głębokiego odprężenia oraz relaksu i zadziałają kojąco zarówno na ciało, jak i umysł. Pozwólcie, aby otoczyła Was harmonijna muzyka, aromatyczne zapachy oraz blask świec i skoncentrujcie się wyłącznie na samych sobie. Profesjonalna obsługa będzie dbała o Wasz komfort przez cały czas i pomoże Wam doświadczyć uczucia wewnętrznego spokoju.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Relaksującym Rytuale SPA. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które korzystają z niego jednocześnie.

Co obejmuje Rytuał SPA?
Rytuał SPA to peeling oraz masaż całego ciała. Prezent zawiera dodatkowo fondue czekoladowe z owocami, kawą, herbatą, lampką wina.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa 120 minut.

Relaksujący Rytuał SPA dla Dwojga | Szczecin to prezent skierowany do par potrzebujących chwili odpoczynku od codziennego zgiełku. Podaruj bliskim przeżycie, które pomoże im się zrelaksować i nabrać na nowo sił. Doskonale sprawdzi się jako upominek z okazji Rocznicy, Urodzin czy Świąt.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

120 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Rytuał SPA to peeling oraz masaż całego ciała. Prezent zawiera dodatkowo fondue czekoladowe z owocami, kawą, herbatą, lampką wina. Wykonawca zapewnia ręczniki i jednorazową bieliznę w zależności od potrzeb zabiegu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WERSAL SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.