Orientalny Pakiet SPA dla Mężczyzn | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (1)
Gdynia
1 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz zatrzymać się na chwilę i odpocząć od codziennych spraw. Szukasz miejsca, gdzie naładujesz swoje biologiczne baterie? Skorzystaj z odprężających atrakcji zawartych w Orientalnym Pakiecie SPA dla Mężczyzn i zobacz jak wracają Ci siły do działania oraz wspaniały nastrój! Oddaj się w ręce specjalistów i przekonaj, ile radości i relaksu sprawią zabiegi przygotowane specjalnie dla Ciebie. Zobacz jak Twój organizm całkowicie się regeneruje i na powrót staje się w pełni gotowy do kolejnych wyzwań. W końcu nadszedł czas na odrobinę wytchnienia. Udaj się do renomowanego SPA i zapomnij o wszystkim, co zostało przed drzwiami salonu.

Prezent obejmuje:

  • Rytualne obmycie stóp w wodzie z perełkami kawioru,
  • Masaż balijski na ciepłym olejku,
  • Masaż tajski stóp,
  • Masaż relaksacyjny głowy,
  • Tajska herbata Matum.

Nie masz pomysłu na relaksujący prezent dla ukochanego, ojca lub brata? Zastanawiasz się, co sprawiłoby mu najwięcej radości? Zdecyduj się na Orientalny Pakiet SPA dla Mężczyzn! Ten niebanalny prezent z pewnością przypadnie mu do gustu. Seria odprężających zabiegów świetnie nada się na prezent na urodziny, Dzień Mężczyzny lub Gwiazdkę. Porzuć dalsze poszukiwania, gdyż świetny prezent masz na wyciągnięcie ręki!

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Na miejscu otrzymasz ręcznik i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę). Prezent obejmuje: rytualne obmycie stóp w wodzie z perełkami kawioru, masaż balijski na ciepłym olejku, masaż tajski stóp, masaż relaksacyjny głowy, tajska herbata Matum.Opinie (1)

Paweł

Full profesjonalizmy, masaż jak i miejsce rewelacyjne :) Bardzo polecam 10/10.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności