Luksusowy Lot Balonem dla Dwojga (pon.-pt.) | Wiele Lokalizacji

Zobacz film
0.0 0 Opinie

Luksusowy Lot Balonem dla Dwojga (pon.-pt.) | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Bujanie w obłokach może nabrać zupełnie innego, magicznego wymiaru. Balon to statek powietrzny, pozwalający spełnić różne marzenia jednocześnie - emocje, piękne widoki, romantyczna atmosfera… Skorzystajcie z Luksusowego Lotu Balonem dla Dwojga i przeżyjcie cudowne chwile w powietrzu. Lot odbywa się w wielu różnych lokalizacjach na terenie Polski, dlatego z łatwością dopasujecie miejsce do swoich planów. Będziecie jedynymi pasażerami balonu, dzięki czemu macie zapewnioną intymną atmosferą. Czas spełnić marzenia!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot Widokowy Balonem dla dwóch osób. Lot możliwy jest od poniedziałku do piątku. Osoby obdarowane będą jedynymi pasażerami balonu.


Ile czasu potrwa lot?
Lot potrwa około godziny (w zależności od warunków pogodowych lot może potrwać 15 minut dłużej lub krócej).

Co jeszcze wchodzi w skład prezentu?
Oprócz lotu, w skład prezentu wchodzi również: drobny poczęstunek w miejscu lądowania, lampka szampana, ceremonia chrztu na aeronautę (pasażera statku powietrznego), dyplom poświadczający miejsce lądowania oraz wysokość lotu, transport na miejsce startu, a także zdjęcia z lotu w formie elektronicznej.

Czy można na realizację zabrać dzieci?
Uczestnicy lotu muszą mieć powyżej 6 lat – osoby do 18 roku życia potrzebują opiekuna, który będzie wraz z nimi odbywał lot.

Jak ubrać się na przeżycie?
Na lot najlepiej założyć obuwie sportowe, wiązane (niewskazane są buty na obcasie, klapki czy japonki). Zaleca się również założenie okrycia głowy, ponieważ płomień od palnika emituje dużą ilość ciepła. Ze względu na to, że lądowanie odbywa się w miejscu przygodnym np. pole czy łąka dobrze być ubranym w długie spodnie.

Luksusowy Lot Balonem dla Dwojga to wyjątkowa podróż do świata romantycznych uniesień. Voucher na lot balonem we dwoje daje możliwość uczczenia rocznicy czy zaplanowania zaręczyn. Jest także idealnym prezentem dla ukochanej na Walentynki. Wybierz emocje i przekonaj się, że spełanienie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Lot odbywa się na wyłączność, co oznacza, że osoby obdarowane są jedynymi pasażerami balonu. Realizacja możliwa od poniedziałku do piątku. Minimalny wiek uczestnika: 6 lat. Od pasażerów poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu.Maksymalna waga jednego uczestika to 105 kg (w przypadku przekroczenia wskazanej wagi zakup vouchera wiążę się z dopłatą w kwocie +50 % ceny Vouchera bezpośrednio u organizatora lotu). Dokładne miejsce i termin startu – do ustalenia z organizatorem podczas rezerwacji.0.0 0 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 11

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.