Lot VIP Balonem dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju
2 os.

2799 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
2799 zł

Marzycie o tym, aby poczuć się naprawdę wyjątkowo? Chcielibyście wzbić się w niebo wysoko jak ptak i z góry podziwiać piękno wybranych zakątków Polski? Przekroczcie próg latającej gondoli i wybierzcie się na niezapomniany Lot VIP Balonem dla Dwojga! Usiądźcie w specjalnie dla Was przygotowanych fotelach lotniczych i poczujcie się jak prawdziwi Władcy Przestworzy! To właśnie tutaj - na pokładzie ogromnego powietrznego statku czeka Was niezwykła podróż do podniebnego świata, gdzie jest czas na "bujanie w obłokach". Dodatkowo, magię chwili dopełni kieliszek koniaku lub szampana oraz wykwintny, drobny poczęstunek. Przygotujcie się na niesamowite doznania i rozpocznijcie wyjątkowy rejs ku chmurom!

 

Prezent obejmuje:

  • lot balonem z wykorzystaniem specjalnych foteli lotniczych dla 2 osób (balon jest na wyłączność dla osób obdarowanych),
  • drobny poczęstunek na pokładzie balonu,
  • lampkę szampana lub kieliszek koniaku,
  • transport pasażerów z miejsca i na miejsce zamieszkania/zakwaterowania (w promieniu 100 km od miejsca realizacji).
  • po zakończeniu lotu Ceremonię Chrztu na Aeronautę (pasażera statku powietrznego),
  • dyplom poświadczający miejsce wylądowania oraz wysokość lotu,
  • zdjęcie przesyłane drogą elektroniczną.


Pomysł na oryginalny prezent dla wyjątkowych osób nie przychodzi Ci do głowy? Nie wiesz, co kupić dla pary przyjaciół lub dla Rodziców? Podaruj im niezwykły voucher na Lot VIP Balonem dla Dwojga! Ten niebanalny prezent sprawdzi się idealnie na każdą okazję: na święta, walentynki lub zaręczyny. Wręcz swoim bliskim nietuzinkowy podarunek w formie przeżycia i ciesz się z nimi ich radością!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Sortuj wyniki: 12
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się przez cały rok. Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Od pasażerów poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Organizator posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na wykonywanie komercyjnych lotów balonem. Uczestnictwa w locie odradzamy kobietom w ciąży. Ponadto, wykonawca dysponuje balonami z dużym koszem z drzwiami oraz pasami bezpieczeństwa dla pasażerów. Dokładne miejsce i termin startu – do ustalenia z organizatorem.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.