JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Balonem | Katowice (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Balonem | Katowice (okolice)


Katowice i okolice
1 os.

599 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
599 zł

Kto z nas nie marzył o podniebnych lotach? Spełnij marzenie o lataniu i wznieś się wysoko ponad ziemię. Wystarczy napełnić czaszę balonu gorącym powietrzem, wskoczyć do kosza i wyruszyć ku chmurom. Wraz ze wznoszeniem się balonu, powoli będziesz odkrywać niesamowite widoki. Z każdą sekundą będziesz w stanie zobaczyć coraz więcej - z tej wysokości nic nie ukryje się przed Twoim wzrokiem. Zobacz na własne oczy, jak piękny może być świat z innej perspektywy!

Co obejmuje Twoje przeżycie?
Dostajesz możliwość widokowego lotu balonem. Loty odbywają się głównie na Podbeskidziu oraz Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Jak długi jest lot balonem?
Sam lot trwa około 60 minut, natomiast na całą realizację przeżycia zarezerwuj sobie około 3-4 godzin.

Czy wiesz, że...
Loty balonem mogą odbyć się tylko po świcie i przed zachodem słońca?

Lot Balonem sprawdzi się jako:
prezent na 18. urodziny, prezent na Dzień Ojca, prezent dla ukochanego.

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent? Lot Balonem to idealny prezent dla każdego, kto chce spróbować czegoś nieprzyziemnego! Ta podniebna przygoda, będąca gwarancją niezapomnianych emocji, trafi w gusta każdego miłośnika niecodziennych wrażeń i sprawdzi się jako prezent na Święta Bożego Narodzenia lub prezent na Walentynki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice i okolice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Przygotowanie balonu do lotu trwa około godziny. Tyle samo czasu zajmuje spakowanie balonu i powrót samochodem pilota na miejsce startu. Dlatego też powinno się zarezerwować 3-4 godziny wolnego czasu na realizację przeżycia, z czego około 60 minut spędza się w powietrzu.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów naziemnych. Do kosza balonu mogą wejść jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Loty odbywają się 1‐2 razy w tygodniu i minimum raz w miesiącu w weekend. Minimalny wiek uczestnika prezentu Lot Balonem to 8 lat. Prezent obejmuje udział jednej osoby a sam lot odbywa się w grupie. Z przeżycia nie mogą korzystać kobiety w ciąży. Loty odbywają się głównie na Podbeskidziu oraz Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2696
Filtruj Prezenty

Opinie (10)

Wszystkie opinie(10)
1 2 3 4 5
Rafał B.

Co tu dużo pisać. Nie było żadnego negatywnego aspektu tej przygody. Organizacja wzorowa, załoga uśmiechnięta, profesjonalna, towarzyska, znająca się na rzeczy. Sam przebieg lotu- wspaniały. Przepiękne widoki, emocje przy starcie, w trakcie lotu i przy lądowaniu. Zakończenie, czytaj "pasowanie na lotnika" doskonałe. Wszystkim szczerze polecam. Dziękuję serdecznie.

Anna C.

Niesamowita ekipa lot balonem - wspaniali ludzie ,pełen perfekcjonizm z uśmiechem na twarzy . Stanęli na wysokości zadania by można z puentować to wydarzenie jako wyjątkowy prezent - Solenizantka przeżywała ten lot jeszcze godzinę po ;) BYŁO WSZYSTKO - dialog, pasowanie ;) ,pierniczki w kształcie balona oraz szampański toast w najlepszym towarzystwie - Polecam z całego serca - Aniu , Tomku oraz cała ekipo lotu balonem jesteście wyjątkowi !!!!!Dziękuję <3

Katarzyna

Super prezent, ekipa pilotów bardzo profesjonalna, sympatyczna. Fantastyczne przeżycie i niezapomniane widoki:)

Marcin

Dziękuje za niezapomniane chwile, polecam taką przygodę wszystkim którzy chcą podziwiać piękne krajobrazy z dużej wysokości. Super atmosfera ✌

Marcin

Genialne, wachlarz emocji. Od podniecenia, radości, stresu po żal że to już koniec lotu :-). Świetna ekipa dająca klientom lotu coś niesamowitego. Ten prezent na zawsze zostanie we wspomnieniach. Gorąco polecam.

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.