JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Kurs Doskonalenia Jazdy Plus

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Kurs Doskonalenia Jazdy Plus

Warszawa
1 os.

620 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
620 zł

Śliska nawierzchnia, nierówności, nagłe przeszkody. Szlifuj umiejętności jazdy w ekstremalnych warunkach pod okiem doświadczonych instruktorów. To doskonały prezent dla rozpoczynających swoją przygodę za kółkiem, jak i doświadczonych kierowców pragnących poprawić swoje umiejętności. Ćwiczenia oparte są o system budowania nawyku ruchowego na poziomie odruchu warunkowego, który w ekstremalnej sytuacji drogowej działa automatycznie.

Pomysł na prezent to dla Ciebie ciężki orzech do zgryzienia? Chcesz kupić niebanalny upominek dla mężczyzny? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Voucher na prezent Kurs Doskonalenia Jazdy Plus to świetna propozycja dla każdego fana motoryzacji, który chce podszkolić swoje umiejętności. Możesz być pewien, że obdarowany będzie zaskoczony.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4-6 godzin.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Szkolenie odbywa się na samochodzie Akademii. W samochodzie znajduje się jeszcze co najmniej jeden kursant. Można w ten sposób wydłużyć czas spędzony w pojeździe obserwując jako pasażer poczynania innych kursantów. Wymagane prawo jazdy kat. B. Podczas kursu ćwiczone są: pozycja i efektywność za kierownicą, dynamiczny skręt, jazda i hamowanie na łuku o śliskiej nawierzchni, hamowanie z ominięciem przeszkody oraz ćwiczenie reakcji na uślizg osi tylnej auta tzw. troleje - kontra kierownicą. W trakcie przewidziany jest lunch. Po ukończeniu certyfikat Akademii Bezpiecznej Jazdy.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1981
Filtruj Prezenty

Opinie (31)

Pawel Lochnicki

Ogólnie jestem zadowolony. Organizacja jak i atmosfera była bardzo dobra. Wiedza, którą otrzymałem podczas szkolenia uważam za wyjątkowo cenny materiał na przyszłość!

Marzena

Bardzo ciekawe doświadczenie. Taki kurs powinien przejść każdy kierowca. To był wyjątkowy prezent :)

Michał Włodarczyk

Było super. W niektórych przypadkach można się zdziwić co może pomóc w wyjściu z poślizgu. Planuję kolejne kursy w tym kierunku. Pozdrawiam i polecam wszystkim.

Marcin Dziewulski

Super przygoda, możliwość poznania swoich słabości i błędów popełnianych za kierownicą. Nieważne ile lat już się jeździ, to jest rewelacyjna lekcja z prowadzenia samochodu.

Małgorzata Wilanowska

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście do klienta. Po kursie jestem usatysfakcjonowana. Polecam wszystkim!

1 2 3 4 5 6 7
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.