JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kurs Doskonalenia Jazdy Plus

Kurs Doskonalenia Jazdy Plus


Warszawa
1 os.

659 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
659 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Śliska nawierzchnia, nierówności, nagłe przeszkody. Szlifuj umiejętności jazdy w ekstremalnych warunkach pod okiem doświadczonych instruktorów. To doskonały prezent dla rozpoczynających swoją przygodę za kółkiem, jak i doświadczonych kierowców pragnących poprawić swoje umiejętności. Ćwiczenia oparte są o system budowania nawyku ruchowego na poziomie odruchu warunkowego, który w ekstremalnej sytuacji drogowej działa automatycznie.

Czy mogę odbyć kurs na własnym samochodzie?

Kurs odbywa się na samochodzie udostępnionym przez Wykonawcę.

Pomysł na prezent to dla Ciebie ciężki orzech do zgryzienia? Chcesz kupić niebanalny upominek dla mężczyzny? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Voucher na prezent Kurs Doskonalenia Jazdy Plus to świetna propozycja dla każdego fana motoryzacji, który chce podszkolić swoje umiejętności. Możesz być pewien, że obdarowany będzie zaskoczony.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4-6 godzin.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Szkolenie odbywa się na samochodzie Akademii. W samochodzie znajduje się jeszcze co najmniej jeden kursant. Można w ten sposób wydłużyć czas spędzony w pojeździe obserwując jako pasażer poczynania innych kursantów. Wymagane prawo jazdy kat. B. Podczas kursu ćwiczone są: pozycja i efektywność za kierownicą, dynamiczny skręt, jazda i hamowanie na łuku o śliskiej nawierzchni, hamowanie z ominięciem przeszkody oraz ćwiczenie reakcji na uślizg osi tylnej auta tzw. troleje - kontra kierownicą. W trakcie przewidziany jest lunch. Po ukończeniu certyfikat Akademii Bezpiecznej Jazdy.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (39)

Wszystkie opinie(39)
Piotr S.

Prezent w 100% trafiony. Ciekawe, dobrze zorganizowane szkolenie na którym można nauczyć się podstawowych, prawidłowych odruchów za kółkiem. Przydatne zarówno dla świeżo upieczonych kierowców jak i takich, którzy spędzili za kółkiem sporo czasu i wydaje im się że są już dobrymi kierowcami ;)

Lidia W.

Szczerze polecam kurs. Bardzo przydatne informacje i zastosowanie ich w praktyce. Konfiguracja dwóch osób z trenerem bardzo dobry pomysł, gdyż można ćwiczyć i patrzeć jak wykonuje druga osoba i czuć zmiany jako pasażer. Fantastyczny trener. Bezpośrednia komunikacja z trenerem w trakcie. Wiedza, doświadczanie i super zabawa jednocześnie. Polecam.

Dominik

Bardzo polecam tego typu doszkalanie sowich umiejętności. Rzetelny instruktor, dobra organizacja szkolenia. Każdy kierowca powinien móc przejść tego typu szkolenie.

Mariusz M.

Polecam zarówno instruktorów jak i samo szkolenie z kontroli poślizgu. Oczywiście jest to "kropla w morzu potrzeb", ale warto od czegoś zacząć i być bardziej świadomym/opanowanym, gdy sytuacja zdarzy się poza placem szkoleniowym w rzeczywistym zdarzeniu.

Robert K.

Świetny instruktor, dzięki któremu poprawiłem technikę jazdy. Polecam.

1 2 3 4 5 6 7 8

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.