Kurs Doskonalenia Jazdy Plus

0.0 0 Opinii

Kurs Doskonalenia Jazdy Plus


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Śliska nawierzchnia, nierówności, nagłe przeszkody. Szlifuj umiejętności jazdy w ekstremalnych warunkach pod okiem doświadczonych instruktorów. To doskonały prezent dla rozpoczynających swoją przygodę za kółkiem, jak i doświadczonych kierowców pragnących poprawić swoje umiejętności. Ćwiczenia oparte są o system budowania nawyku ruchowego na poziomie odruchu warunkowego, który w ekstremalnej sytuacji drogowej działa automatycznie.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy do realizacji kursu wymagane jest prawo jazdy?
Tak, z kursu może skorzystać jedynie osoba posiadająca prawo jazdy kat. B.

Czy mogę odbyć kurs na własnym samochodzie?
Kurs odbywa się na samochodzie udostępnionym przez Wykonawcę, w razie potrzeby może się on również odbyć na prywatnym aucie. Taką ewentualność należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji.

Jakimi samochodami dysponuje Akademia?
Akademia do realizacji udostępnia samochody marki Opel Astra.

Czy kurs jest indywidualny?
Jedynie podczas realizacji kursu na własnym samochodzie. Realizując kurs na samochodzie udostępnionym przez Akademię w aucie znajduje się jeszcze co najmniej jeden kursant.

Jak wygląda program szkolenia?
1. Pozycja za kierownicą.
2. Efektywność pracy za kierownicą.
3. Dynamiczny skręt - koordynacja pracy kołem kierowniczym i pedałem gazu.
4. Hamowanie na wprost na nawierzchni śliskiej.
5. Jazda po łuku o nawierzchni śliskiej.
6. Hamowanie na łuku o nawierzchni śliskiej.
7. Hamowanie z ominięciem przeszkody.
8. Ćwiczenie reakcji na uślizg osi tylnej auta tzw. troleje - kontra kierownicą.

Ile trwa kurs?
Kurs trwa od 4 do 6 godzin, w zależności od potrzeb i umiejętności kursanta. 

Co da mi Kurs Doskonalenia Jazdy?
Podstawowym celem kursu jest podniesienie poziomu kwalifikacji kierowców w aspekcie bezpieczeństwa jazdy oraz budowanie nawyku ruchowego na poziomie odruchu warunkowego, który w ekstremalnej sytuacji na drodze zadziała automatycznie.

Czy na szkoleniu jest możliwość uszkodzenia auta?
Jeśli osoba będzie stosowała się do poleceń instruktora techniki jazdy w trakcie szkolenia, nie ma możliwości uszkodzenia auta.

Kurs Doskonalenia Jazdy Plus  sprawdzi się jako:

Kurs Doskonalenia Jazdy Plus to świetna propozycja dla każdego fana motoryzacji, który chce podszkolić swoje umiejętności.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

4-6 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Szkolenie odbywa się na samochodzie Akademii. W samochodzie znajduje się jeszcze co najmniej jeden kursant. Można w ten sposób wydłużyć czas spędzony w pojeździe obserwując jako pasażer poczynania innych kursantów. Wymagane prawo jazdy kat. B. Podczas kursu ćwiczone są: pozycja i efektywność za kierownicą, dynamiczny skręt, jazda i hamowanie na łuku o śliskiej nawierzchni, hamowanie z ominięciem przeszkody oraz ćwiczenie reakcji na uślizg osi tylnej auta tzw. troleje - kontra kierownicą. W trakcie przewidziany jest lunch. Po ukończeniu certyfikat Akademii Bezpiecznej Jazdy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Akademia Bezpiecznej Jazdy Sp. z o.o.

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Piotr S.

Prezent w 100% trafiony. Ciekawe, dobrze zorganizowane szkolenie na którym można nauczyć się podstawowych, prawidłowych odruchów za kółkiem. Przydatne zarówno dla świeżo upieczonych kierowców jak i takich, którzy spędzili za kółkiem sporo czasu i wydaje im się że są już dobrymi kierowcami ;)

Lidia W.

Szczerze polecam kurs. Bardzo przydatne informacje i zastosowanie ich w praktyce. Konfiguracja dwóch osób z trenerem bardzo dobry pomysł, gdyż można ćwiczyć i patrzeć jak wykonuje druga osoba i czuć zmiany jako pasażer. Fantastyczny trener. Bezpośrednia komunikacja z trenerem w trakcie. Wiedza, doświadczanie i super zabawa jednocześnie. Polecam.

Dominik

Bardzo polecam tego typu doszkalanie sowich umiejętności. Rzetelny instruktor, dobra organizacja szkolenia. Każdy kierowca powinien móc przejść tego typu szkolenie.

Mariusz M.

Polecam zarówno instruktorów jak i samo szkolenie z kontroli poślizgu. Oczywiście jest to "kropla w morzu potrzeb", ale warto od czegoś zacząć i być bardziej świadomym/opanowanym, gdy sytuacja zdarzy się poza placem szkoleniowym w rzeczywistym zdarzeniu.

Robert K.

Świetny instruktor, dzięki któremu poprawiłem technikę jazdy. Polecam.

Wyświetlono 5 z 42

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.