Egzotyczny Relaks dla Dwojga | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (11)
Gdynia
2 os.

299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Oderwijcie się zupełnie od przyziemnych spraw i oddajcie się błogiemu relaksowi. Relaks dla Dwojga to kompleksowy zestaw zabiegów, które pozwolą Wam w pełni się odprężyć, pozbyć się stresu i napięcia. Wejdźcie w ekscytujący świat pełen różnorodnych zapachów – aromaterapeutyczny masaż pobudzi zmysły, a ciepłe olejki pomogą rozluźnić mięśnie i oderwać się od codziennych problemów. Tajska Herbatka Matum pozwoli Wam przenieść się myślami w miejsce, w którym czas przestaje płynąć i liczy się tylko relaks oraz wspólnie spędzone chwile. Zostawicie za sobą codzienny stres i przygotujcie się na naprawdę głębokie odprężenie.

Prezent obejmuje:

  • Zabiegi dla Niej: Rytualne obmycie stóp w wodzie z perełkami kawioru, Aromaterapeutyczny masaż tajski na ciepłych olejkach, Tajska Herbatka Matum,
  • Zabiegi dla Niego: Rytualne obmycie stóp w wodzie z perełkami kawioru, Balijski masaż całego ciała, Tajska Herbatka Matum.

Jeżeli chcesz podarować cudowny prezent dla zakochanej pary - Pakiet zabiegów SPA dla dwojga to świetny pomysł! Sprawdzi się jako nietuzinkowy i ekskluzywny prezent ślubny czy też upominek na rocznicę. Jeżeli nie wiesz, jaki prezent podarować swojej drugiej połówce na urodziny czy na Gwiazdkę - wspólny relaks w SPA sprawi radość i Tobie i obdarowanej osobie!


Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

około 1 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Dla niej: Rytualne obmycie stóp w wodzie z perełkami kawioru, aromaterapeutyczny masaż tajski na ciepłych olejkach, tajska Herbatka Matum.
Dla niego: Rytualne obmycie stóp w wodze z perełkami kawioru, Balijski masaż całego ciała, Tajska Herbatka Matum.


Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.