(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Podwodna Kolacja

Jedno z niewielu miejsc na świecie, w którym można zjeść wykwintną kolację i obserwować morskie stworzenia. Pojawia się okazja, by przeżyć kulinarną przygodę życia w niezwykłej scenerii. Zapraszamy Państwa na Podwodną Kolację - ekskluzywną randkę, która zapewni Wam emocje i cudowne wspomnienia. Bogato zastawione stoły, jedzenie, rozpływające się w ustach a wokół pływające płaszczki, rekiny i żółw. Czy to naprawdę odbywa się w Polsce? Tak! Poznajcie szczegóły tego niezwykłego przeżycia i wybierzcie dla bliskich (lub dla siebie) spełnienie marzeń o niesamowitym wydarzeniu! Podwodna Kolacja zaprasza!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Niezwykłe chwile z Podwodną Kolacją

Podwodna Kolacja to wyjątkowe miejsce, w którym spędzisz niesamowite chwile. Dobre jedzenie w miłym towarzystwie do zawsze przyjemny sposób na spędzenie wolnego czasu. Wyjście do klimatycznej restauracji – samemu, z przyjacielem czy drugą połówką – sprawia radość. Ale czy kiedykolwiek miałeś okazję zjeść jakikolwiek posiłek w towarzystwie podwodnych stworzeń? Wybierz się do wyjątkowego miejsca i spędź niezwykle chwile podczas obserwacji najróżniejszych morskich zwierząt. Kolacja w takim miejscu to nie tylko niesamowity efekt, ale także odrobina adrenaliny – a co jeśli zbiornik pęknie i wnętrze zaleje ponad 3 miliony litrów wody? Spędź romantyczną randkę w wyjątkowy sposób i ciesz się niezapomnianymi chwilami w niezwykłym otoczeniu.

Niesamowite chwile na Podwodnej Kolacji

Podwodna Kolacja to nie tylko możliwość zjedzenia przepysznej kolacji w wyjątkowym miejscu, które wprawia w zachwyt. To także możliwość zwiedzenia przed posiłkiem Afrykarium, w którym znajdują się najróżniejsze zwierzęta – zaliczają się do nich krokodyle, hipopotamy czy dikdiki, które są uznawane za jedne z najmniejszych antylop świata. Po zwiedzeniu przychodzi moment na właściwe wydarzenie, czyli kolację w 18-metrowym tunelu, otoczonym 3 milionami litrów wody. Jest on wykonany z akrylu, dlatego bez problemu możesz obserwować morskie stworzenia, które będą pływać wokół Ciebie. Znajdziesz tam blisko 30 różnych gatunków ryb, żółwie morskie, rekiny i wiele więcej innych stworzeń morskich. Takie przeżycie na pewno zapamiętasz na zawsze!

Rozsmakuj się w niezwykłych chwilach z Podwodną Kolacją

Chciałbyś przeżyć niesamowitą przygodę i zorganizować nie tylko romantyczną, ale też zaskakującą randkę? Wyjście na zwykłą kolację wydaje Ci się zbyt banalne i chciałbyś zaimponować swojej partnerce czymś zupełnie niezwykłym? Na pomoc przychodzi Podwodna Kolacja, która zapewni wam iście… podwodne wrażenia! Na pewno ani Ty, ani Twoja partnerka nigdy nie mieliście okazji jest wyśmienitej kolacji w tak niezwykłym miejscu, kiedy to nad głowami i wokół was przepływają najróżniejsze gatunki ryb i innych stworzeń morskich. Czujesz tę adrenalinę? Nad wami roztaczać się będzie aż 3 miliony litów wody, oddzielonej od was 18-metrowym akrylowym tunelem. Przed kolacją czeka też na was wycieczka do Arykarium, skrywającym niezwykłe zwierzęta i nastrajając na niezwykłe chwile."