Park Przygody "Nowa Makumba"

Jesteś fanem adrenaliny, który uwielbia aktywne spędzanie czasu? Lubisz niecodzienne rozrywki i możliwość odkrywania coraz to nowych aktywności? W takim razie znalazłeś idealne miejsce dla siebie – Park Przygody ,,Nowa Makumba” oferuje Ci zabawę na najwyższym poziomie i sporą dawkę adrenaliny, która spełni Twoje oczekiwania. Masz do wyboru przygodę w parku linowym, jazdę quadem lub grę w paintball ze znajomymi. Którą z rozrywek wybierzesz dla siebie i bliskich na najbliższy weekend? Każda będzie niesamowita!
Szukaj po kategorii

Niesamowita przygoda w Parku Rozrywki ,,Nowa Makumba” w Olsztynie

Park Rozrywki ,,Nowa Makumba” to park linowy w Olsztynie, w którym możliwe jest odbywanie także różnych innych aktywności. To połączenie świeżego powietrza, cudownej atmosfery, drzew, wielu torów do przejścia i niesamowitej zabawy dla całych rodzin – od dzieci po dorosłych. Przygody na linach to idealna atrakcja dla osób o różnym stopniu aktywności. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz tego masz możliwość skorzystania z opcji zagrania w paintball ze swoimi znajomymi, a także pełnej adrenaliny jazdy quadem przez 30 minut. Przeżyj niesamowite chwile i zabaw się, wybierając wybraną aktywność – a może skorzystasz ze wszystkich? Zafunduj sobie moc wrażeń i emocji podczas przygody w parku linowym, na quadzie lub podczas paintballa!

Ciekawa przygoda w Parku Rozrywki ,,Nowa Makumba"

Park Rozrywki ,,Nowa Makumba” to wyjątkowe miejsce, w którym możesz zabawić się w pełen aktywności sposób. Parki linowe porównywane są do małpiego gaju nie bez powodu – to tory przeszkód o różnym poziomie trudności, na którym spotkasz między innymi przejścia schodkowe, linowe czy też tyrolki. Twoja wspinaczka zostanie poprzedzona szkoleniem instruktażowym i bhp z instruktorem. To cudowna atrakcja także na rodzinne wyjście. Ale to nie wszystko, czego możesz spróbować w Parku Rozrywki w Olsztynie – czeka na Ciebie także 30-minutowa przygoda na quadzie lub rozgrywka w paintball ze swoimi znajomymi. Wybierz ulubioną rozrywkę i zabaw się na świeżym powietrzu w pełen adrenaliny sposób. Przeżyj niesamowitą przygodę w ,,Nowej Makumbie” już dziś. Parki linowe są w Polsce od 2005 roku.

Doświadcz rozrywki w Parku rozrywki ,,Nowa Makumba”

Lubisz przeżywać przygody na świeżym powietrzu i czuć niesamowitą dawkę adrenaliny? Nie masz lęku wysokości i z rozkoszą pokonujesz różne przeszkody? W takim razie mamy atrakcję w sam raz dla Ciebie – Park Rozrywki ,,Nowa Makumba” w Olsztynie to miejsce, w którym możesz zabawić się sam lub z przyjaciółmi. Masz do wyboru przygodę w parku liniowym, którą możesz przeżyć także ze swoją rodziną lub przyjaciółmi. Dla fanów motoryzacji czeka 30-minutowa przygoda na quadzie i pokonywanie ekstremalnych terenów. Dodatkowo możesz też zabawić się ze swoimi przyjaciółmi podczas niesamowitej i pełnej emocji rozgrywki w paintball. Wszystko to czeka na Ciebie w jednym miejscu – w Parku Rozrywki ,,Nowa Makumba” w Olsztynie. Gotowy na przygodę swojego życia?"

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.