JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Przygoda na Linach dla Całej Rodziny | Olsztyn

Przygoda na Linach dla Całej Rodziny | Olsztyn


Olsztyn
3 os.

80 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
80 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wiecie, że stawianie czoła wyzwaniom w rodzinnym gronie bardzo zbliża do siebie wszystkich jego członków? Współcześnie, kiedy każdy zajmuje głównie własnymi sprawami, wspólne przeżycia są coraz rzadsze. Dlatego Przygoda na Linach dla Całej Rodziny jest tak cenną atrakcją. Pozwoli Wam zacieśnić więzi i zdobyć wiele wspaniałych wspomnień, które z radością będziecie przywoływać w przyszłości. Tego rodzaju aktywna rozrywka jest dużo fajniejsza od leżenia przed telewizorem. Sprawdźcie ją!

Co obejmuje prezent?

Krótkie szkolenie teoretyczne, sprzęt niezbędny do wspinaczki, opiekę instruktora oraz jednorazowe przejście trasy dla dwóch osób dorosłych oraz dziecka. 

Czy trasy są bardzo wymagające?

Trasy są na tyle zróżnicowane, że znajdą swoich miłośników zarówno wśród osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z linami, oraz tych, którzy mieli już okazję uczestniczyć w przygodzie na linach.

Przygoda na Linach dla Całej Rodziny sprawdzi się jako:

prezent dla rodziców, prezent dla grup, prezent dla rodziny. 

Wybór czegoś na ciekawy prezent dla rodziny bardzo wielu osobom sprawia trudność. Z reguły dlatego, iż zapominają o tym, że życie to przygoda i zamiast szukać aktywnej atrakcji, polują na uniwersalny upominek rzeczowy. Tymczasem najpiękniejszy prezent dla bliskich to właśnie wspólne przeżycie, wspólna zabawa i wspomnienia. Przygoda na Linach dla Całej Rodziny, to podarunek (jeden z wielu), który wszystko to gwarantuje.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Zależy od sprawności fizycznej uczestników.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne, sprzęt niezbędny do wspinaczki, opiekę instruktora oraz jednorazowe przejście trasy dla dwóch osób dorosłych oraz dziecka.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.