Przygoda na Linach dla Całej Rodziny | Olsztyn

5.0 3 Opinii

Przygoda na Linach dla Całej Rodziny | Olsztyn


Olsztyn
3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

80,00 zł

80,00 zł

O prezencie

Wiecie, że stawianie czoła wyzwaniom w rodzinnym gronie bardzo zbliża do siebie wszystkich jego członków? Współcześnie, kiedy każdy zajmuje głównie własnymi sprawami, wspólne przeżycia są coraz rzadsze. Dlatego Przygoda na Linach dla Całej Rodziny jest tak cenną atrakcją. Pozwoli Wam zacieśnić więzi i zdobyć wiele wspaniałych wspomnień, które z radością będziecie przywoływać w przyszłości. Tego rodzaju aktywna rozrywka jest dużo fajniejsza od leżenia przed telewizorem. Sprawdźcie ją!

Co obejmuje prezent?

Krótkie szkolenie teoretyczne, sprzęt niezbędny do wspinaczki, opiekę instruktora oraz jednorazowe przejście trasy dla dwóch osób dorosłych oraz dziecka. 

Czy trasy są bardzo wymagające?

Trasy są na tyle zróżnicowane, że znajdą swoich miłośników zarówno wśród osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z linami, oraz tych, którzy mieli już okazję uczestniczyć w przygodzie na linach.

Przygoda na Linach dla Całej Rodziny | Olsztyn to nasza odpowiedź na prezent dla twoich bliskich. Wybór czegoś na ciekawy prezent dla rodziny bardzo wielu osobom sprawia trudność. Z reguły dlatego, iż zapominają o tym, że życie to przygoda i zamiast szukać aktywnej atrakcji, polują na uniwersalny upominek rzeczowy. Tymczasem najpiękniejszy prezent dla bliskich to właśnie wspólne przeżycie, wspólna zabawa i wspomnienia. Pr


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Zależy od sprawności fizycznej uczestników.

Uczestnicy

3 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne, sprzęt niezbędny do wspinaczki, opiekę instruktora oraz jednorazowe przejście trasy dla dwóch osób dorosłych oraz dziecka.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Park Przygody "Nowa Makumba"

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.