Poznaj Paintball dla Przyjaciół | Olsztyn

4.0 4 Opinie

Poznaj Paintball dla Przyjaciół | Olsztyn


Olsztyn
6 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

390,00 zł

390,00 zł

O prezencie

Zgodzicie się, że aktywna zabawa w gronie przyjaciół, to najmilszy sposób spędzania czasu? Odrobina rywalizacji, zawsze podkręca świetny klimat, jaki może się w takich sytuacjach wytworzyć. Zbierzcie sześcioosobową grupę i podzielcie się na dwie drużyny – czeka Was potyczka, w której decydować będą spryt, sprawność fizyczna i mocne nerwy. Rozegrajcie kilka scenariuszy bitew na kulki z farbą i przekonajcie się, jak fantastyczną rozrywką może być taka bitwa na niby. Pewnie nie obędzie się bez kilku siniaków – ale to uczyni grę jeszcze bardziej pikantną. Poznajcie Paintball!

Co to jest paintball i na czym polega gra?

Rodzaj zabawy, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów. Wygrywa drużyna, która osiągnie cel na postawie przyjętego w danej grze scenariusza.

Co obejmuje prezent?

200 kul na osobę (1200 w sumie) marker, mundur, maskę, szkolenie, opiekę instruktora, realizację różnych gier scenariuszowych Klienci mają możliwość dokupienia dodatkowych kulek na miejscu.

Czy wiesz, że...

Paintball pojawił się w USA już w latach 50. XX wieku i początkowo był wykorzystywany do znaczenia drzew oraz bydła.

 Poznaj Poznaj Paintball dla Przyjaciół | Olsztyn jest fantastycznym wyborem, jeżeli szukasz czegoś ciekawego na prezent dla rodziny, który pozwoli integrować się wszystkim we wspólnym gronie. Podarunek ten łączy w sobie to, co najlepsze – odrobinę rywalizacji, konieczność współpracy, nutkę nerwowego napięcia, a przede wszystkim dużo ruchu i satysfakcji. To czyni z tej zabawy świetny prezent dla przyjaciół, jak i dla najbliższych – członków rodziny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

200 kul na osobę (1200 w sumie) marker, mundur, maskę, szkolenie, opieka instruktora, realizację różnych gier scenariuszowych Klienci mają możliwość dokupienia dodatkowych kulek na miejscu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Park Przygody "Nowa Makumba"

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.0 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.