JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poznaj Paintball dla Przyjaciół | Olsztyn

Poznaj Paintball dla Przyjaciół | Olsztyn


Olsztyn
6 os.

390 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
390 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Zgodzicie się, że aktywna zabawa w gronie przyjaciół, to najmilszy sposób spędzania czasu? Odrobina rywalizacji, zawsze podkręca świetny klimat, jaki może się w takich sytuacjach wytworzyć. Zbierzcie sześcioosobową grupę i podzielcie się na dwie drużyny – czeka Was potyczka, w której decydować będą spryt, sprawność fizyczna i mocne nerwy. Rozegrajcie kilka scenariuszy bitew na kulki z farbą i przekonajcie się, jak fantastyczną rozrywką może być taka bitwa na niby. Pewnie nie obędzie się bez kilku siniaków – ale to uczyni grę jeszcze bardziej pikantną. Poznajcie Paintball!

Co to jest paintball i na czym polega gra?

Rodzaj zabawy, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów. Wygrywa drużyna, która osiągnie cel na postawie przyjętego w danej grze scenariusza.

Co obejmuje prezent?

200 kul na osobę (1200 w sumie) marker, mundur, maskę, szkolenie, opiekę instruktora, realizację różnych gier scenariuszowych Klienci mają możliwość dokupienia dodatkowych kulek na miejscu.

Czy wiesz, że...

Paintball pojawił się w USA już w latach 50. XX wieku i początkowo był wykorzystywany do znaczenia drzew oraz bydła.

Poznaj Paintball dla Przyjaciół sprawdzi się jako:

prezent dla grup, prezent dla rodziny, prezent na urodziny.

Jeżeli szukasz czegoś ciekawego na prezent dla rodziny, który pozwoli integrować się wszystkim we wspólnym gronie, to Poznaj Paintball dla Przyjaciół jest fantastycznym wyborem. Podarunek ten łączy w sobie to, co najlepsze – odrobinę rywalizacji, konieczność współpracy, nutkę nerwowego napięcia, a przede wszystkim dużo ruchu i satysfakcji. To czyni z tej zabawy świetny prezent dla przyjaciół, jak i dla najbliższych – członków rodziny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

200 kul na osobę (1200 w sumie) marker, mundur, maskę, szkolenie, opieka instruktora, realizację różnych gier scenariuszowych Klienci mają możliwość dokupienia dodatkowych kulek na miejscu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.