(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda na Linach dla Dwojga | Olsztyn

5.0 3 Opinii

Przygoda na Linach dla Dwojga | Olsztyn


Olsztyn
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

55,00 zł

55,00 zł

O prezencie

Zdążyliście już zauważyć, że aktywne spędzanie czasu we dwoje, może być nawet przyjemniejsze niż wspólne leniuchowanie? Jeżeli jeszcze nie doszliście do takich wniosków, to na pewno do nich dojdziecie po Przygodzie na Linach dla Dwojga. Balansując pomiędzy drzewami na wysokości nawet kilku metrów, będziecie mogli nauczyć się panowania nad stresem, oraz współpracy. Nie obędzie się na pewno, bez kilku napiętych sytuacji i podniesionego poziomu adrenaliny we krwi, ale bez obaw – ta rozrywka jest całkowicie bezpieczna. Fantastyczna zabawa warta jest kilku siniaków, które być może wyniesiecie. Bawcie się dobrze!

Co obejmuje prezent?

Krótkie szkolenie teoretyczne, sprzęt niezbędny do wspinaczki, opiekę instruktora oraz jednorazowe przejście trasy dla dwóch osób.

Czy trasy są bardzo wymagające?

Trasy są na tyle zróżnicowane, że znajdą swoich miłośników zarówno wśród osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z linami, oraz tych, którzy mieli już okazję uczestniczyć w przygodzie na linach.

Przygoda na Linach dla Dwojga | Olsztyn to wymarzony prezent dla pary, która lubi spędzać czas aktywnie i zdrowo. Dla każdej energicznej osoby, podobne wyzwanie będzie stanowiło wspaniały podarunek, a możliwość mierzenia się z nim w towarzystwie bliskiej osoby, uczyni je jeszcze atrakcyjniejszym. Sprawiając bliskim taki pomysłowy prezent, możesz im podarować naprawdę fantastyczne wspomnienia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Zależy od sprawności fizycznej uczestników.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne, sprzęt niezbędny do wspinaczki, opiekę instruktora oraz jednorazowe przejście trasy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Park Przygody "Nowa Makumba"

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Zobacz inne propozycje