JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Przygoda na Linach dla Dwojga | Olsztyn

Przygoda na Linach dla Dwojga | Olsztyn


Olsztyn
2 os.

55 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
55 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Zdążyliście już zauważyć, że aktywne spędzanie czasu we dwoje, może być nawet przyjemniejsze niż wspólne leniuchowanie? Jeżeli jeszcze nie doszliście do takich wniosków, to na pewno do nich dojdziecie po Przygodzie na Linach dla Dwojga. Balansując pomiędzy drzewami na wysokości nawet kilku metrów, będziecie mogli nauczyć się panowania nad stresem, oraz współpracy. Nie obędzie się na pewno, bez kilku napiętych sytuacji i podniesionego poziomu adrenaliny we krwi, ale bez obaw – ta rozrywka jest całkowicie bezpieczna. Fantastyczna zabawa warta jest kilku siniaków, które być może wyniesiecie. Bawcie się dobrze!

Co obejmuje prezent?

Krótkie szkolenie teoretyczne, sprzęt niezbędny do wspinaczki, opiekę instruktora oraz jednorazowe przejście trasy dla dwóch osób.

Czy trasy są bardzo wymagające?

Trasy są na tyle zróżnicowane, że znajdą swoich miłośników zarówno wśród osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z linami, oraz tych, którzy mieli już okazję uczestniczyć w przygodzie na linach.

Przygoda na Linach dla Dwojga | Olsztyn to wymarzony prezent dla pary, która lubi spędzać czas aktywnie i zdrowo. Dla każdej energicznej osoby, podobne wyzwanie będzie stanowiło wspaniały podarunek, a możliwość mierzenia się z nim w towarzystwie bliskiej osoby, uczyni je jeszcze atrakcyjniejszym. Sprawiając bliskim taki pomysłowy prezent, możesz im podarować naprawdę fantastyczne wspomnienia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Zależy od sprawności fizycznej uczestników.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne, sprzęt niezbędny do wspinaczki, opiekę instruktora oraz jednorazowe przejście trasy dla dwóch osób.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 241

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.