Kite Strefa

Jesteś miłośnikiem sportów wodnych i wakacji nad morzem? Naucz się od podstaw kitesurfingu ze szkołą Kite Strefa i ciesz się aktywnym wypoczynkiem nad wodą. Szkoła w Jastarni pozwoli Ci odkryć nową pasję albo pokaże Ci, dlaczego ludzie tak bardzo kochają sporty wodne. Najnowszy sprzęt i opieka wykwalifikowanego instruktora sprawią, że zakochasz się w kitesurfingu bez pamięci. Kite Strefa to miejsce, które działa zgodnie ze światowymi standardami. Odwiedź Jastarnię na Półwyspie Helskim i ciesz się wodną przygodą pełną niesamowitych emocji. Czeka na Ciebie wiele przydatnych informacji oraz praktyczne zajęcia, dzięki którym zmierzysz się z potężnym żywiołem - wodą!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Kite Strefa – pasja i zaangażowanie

Kite Strefa to licencjonowana szkoła kitesurfingu PZKITE zlokalizowana w Jastarni po prawej stronie molo nad Zatoką Pucką. To miejsce dla wszystkich miłośników sportów wodnych, którzy kochają wakacje na plaży i aktywność fizyczną. Zespół Kite Strefa to młodzi, pełni energii ludzie, dla których kitesurfing to prawdziwa pasja! Instruktorzy to lokalni mieszkańcy, którzy już od najmłodszych lat znają ten sport doskonale. Kite Strefa to szkoła, dzięki której poznasz niezbędną teorię oraz nauczysz się kitesurfingu w czasie praktycznych zajęć. Lekcje z jastarniańską szkołą to gwarancja rodzinnej atmosfery. Razem z KiteStrefa nauczysz się wodnych sportów od podstaw albo podszkolisz już wcześniej zdobyte umiejętności.

Indywidualna Lekcja Kitesurfingu z Kite Strefa w Jastarni

Zdecyduj się na Indywidualną Lekcję Kitesurfingu w Jastarni i spełnij marzenie o nauce sportu wodnego. Wskocz na deskę z przymocowanym latawcem i ciesz się chwilami pełnymi emocji. Indywidualne zajęcia obejmują część teoretyczną na lądzie, która potrwa 60 minut. Część praktyczna w wodzie potrwa tyle samo. Lekcję poprowadzi wykwalifikowany instruktor, który wprowadzi Cię w świat sportów wodnych. Chciałbyś spróbować kitesurfingu wraz z przyjacielem albo ukochaną osobą? Lekcja Kitesurfingu dla Dwojga to idealne rozwiązanie dla Was! W Kite Strefie możecie również poznać wakeboarding i przekonać się, czy łatwo utrzymać się na desce ciągniętej przez łódź!

Kitesurfing i wakeboarding – co to za sporty?

Kitesurfing to jazda po wodzie na desce wyposażonej w latawiec. W czasie uprawiania tego sportu ślizgamy się po wodzie dzięki sile wiatru nadawanej sterowanemu przez nas latawcowi. Kitesurfing bywa mylony z windsurfingiem, który polega na jeździe po wodzie, ale z żaglem. Podstawowy sprzęt do kitesurfingu to latawiec dobrany do warunków pogodowych i umiejętności. KItesurfing to odmiana surfingu zaliczana do ekstremalnych sportów wodnych. Można uprawiać go zarówno na rzekach, w morzach oraz w oceanach. Sterowanie deską w kitesurfingu odbywa się pomocą baru – drążka z linkami przymocowanymi do kite’a, a deska wyposażona jest w footstrapy, czyli mocowania do włożenia stopy. Wakeboarding to natomiast sport wodny, podczas którego stoimy na desce, trzymając się linki, która z drugiej strony przyczepiona jest do łodzi. Podczas płynięcia jesteśmy chronieni wiązaniami, które przymocowują nogi do deski.

Strefa Kite – aktywność fizyczna pełna emocji

Przyjedź do Jastarni i pod okiem wykwalifikowanego instruktora z Kite Strefy przekonaj się, jaką radość przynoszą sporty wodne. Kitesurfing i wakeboarding sprawią, że pokochasz wodną aktywność jeszcze bardziej niż dotychczas. Weź udział w zajęciach z kitesurfingu sam albo z ukochaną osobą i wspólnie odkryjcie nową pasję. Kite Strefa zapewnia niezbędny sprzęt i asekurację w trakcie trwania zajęć. Wskocz na deskę i ciesz się wiatrem we włosach w czasie tej niesamowitej przygody!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.