JUMP HALL

Chcesz oderwać się od ziemi zapominając o bożym świecie? Odwiedź wrocławski park trampolin - JUMP HALL. To wspaniałe miejsce o powierzchni 1500 m2, posiadające 54 trampoliny w 6 różnych strefach oraz park linowy o długości 200 m. Park trampolin jest świetną okazją do spędzenia czasu z najbliższymi: w gronie przyjaciół czy z całą rodziną. Sport, zdrowa rywalizacja i przede wszystkich dobra zabawa, zjednoczą Was jeszcze bardziej i wzbogacą Waszą relacje. Uwolnij swoje hormony szczęścia podczas skakania i opuść to miejsce z uśmiechem na twarzy. Gwarantujemy, że te zadania po Szalonej Zabawie w Parku Trampolin nie będą trudne do wykonania.
Szukaj po kategorii

Jump Hall - trampoliny we Wrocławiu

Jump Hall to pierwszy park trampolin we Wrocławiu, jako prekursorzy tej rozrywki, zachęcają gości coraz ciekawszymi to atrakcjami. Pojęcie grawitacji nie ma tu najmniejszego znaczenia, kiedy w grę wchodzi 1500 m2 trampolin gotowych do przyjęcia wszystkich zainteresowanych.

Jump Hall Wrocław: trampoliny

Wybierając się do Jump Hall możesz zabrać ze sobą swoją drugą połówkę lub nawet całą rodzinę. Nie ma tutaj ograniczeń co do wejść. Park wyposażony jest w sześć różnych stref trampolin, atrakcje dla dzieci oraz bar dla oczekujących rodziców.

Park Trampolin we Wrocławiu - Jump Hall

Ciekawą możliwością spędzenia wolnego czasu jest gra w dodge ball, czyli potocznie nazywanego zbijaka. W Jump Hall miejsce to wyposażone jest w 15 trampolin bocznych i 15 poziomych, dzięki którym można odbijać się w różne strony, zaskakując swojego przeciwnika.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.