Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Garden Sport

Tenis jest sportem, który wymaga od nas zarówno żelaznej kondycji, jak i opanowania techniki uderzania piłeczki rakietą. Nie bez powodu cieszy się on tak dużym zainteresowaniem zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Lekcja Gry w Tenisa w Garden Sport to idealny prezent dla Ciebie, jeśli lubisz aktywnie spędzać czas i ciągle szukasz nowych dyscyplin, w których mógłbyś się sprawdzić. Pod okiem trenera nauczysz się zasad panujących na korcie, prawidłowego serwisu, a także tego, w jaki sposób wykonywać backhand i forehand, które są fundamentem tego sportu. Złap zajawkę i wróć po więcej!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Garden Sport - szkoła sportowa w Krakowie

Garden Sport to szkoła sportowa zlokalizowana w Krakowie. W swojej szerokiej działalności oferuje m.in. szkolenia z gry w tenisa ziemnego. Prowadzona przez miłośników sportu i rekreacji, cieszy się ogromnym powodzeniem wśród krakowian, jak i ludzi z okolic południowej Polski. Kursy o różnym stopniu zaawansowania pozwolą na dopasowanie indywidualnego wariantu szkolenia, a stosowane nowoczesne metody i techniki szkoleniowe zaowocują szybkimi efektami. W Garden Sport możesz również poćwiczyć technikę jazdy na nartach, wybierając Trening na Maszynie Skier's Edge. Przygotuj swoje mięśnie do zimowego szaleństwa i nie daj się zaskoczyć zakwasom!

Garden Sport: Kraków

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę instruktorów gry w tenisa. Każdy trening dopasowany jest indywidualnie do predyspozycji uczestników szkolenia. Na początek możesz wybrać Lekcję Gry w Tenisa i przez całą godzinę sprawdzić, czy ten sport wystarczająco Ci się spodoba, aby pokusić się o więcej. Nie musisz od razu inwestować w sprzęt. Rakietę oraz piłki zapewnia Garden Sport. Jeśli poczujesz niedosyt, zdecyduj się na Podstawowy Kurs Gry w Tenisa, podczas którego w czterech godzinnych lekcji będziesz mieć okazje ćwiczyć technikę i prawidłowe ruchy na korcie. Profesjonalny trener skoryguje Twoje błędy i wzmocni Twoje dobre strony, podnosząc Twoją świadomość ruchów i pewność siebie. Wszystkie kursy dostępne są również w wersji dla dwojga oraz dla dzieci. Warto wybrać się z drugą połówką lub przyjacielem i wspólnie rozwijać nową pasję.

Zajęcia sportowe w Krakowie - Garden Sport

Instruktorzy tenisa w Garden Sport podczas nauki przykładają dużą wagę do poprawnej techniki gry oraz rozwoju kondycji i koordynacji ruchowej. Jest to bardzo cenne, gdyż dzięki temu nie nabierze się złych nawyków, takich jak chociażby nieprawidłowy chwyt rakiety, który jest częstym zjawiskiem podczas samodzielnej nauki. Zaawansowani gracze mogą liczyć również na wzmocnienie swoich umiejętności w taktyce rozgrywania meczu, która często decyduje o późniejszej przewadze na korcie. Na pokładzie Garden Sport dostępny jest także psycholog sportowy, oferujący m.in. trening ideomotoryczny, który poprawia koncentrację i świadomość ruchową.

Odkryj wspaniałe zajęcia sportowe w Krakowie, dzięki Garden Sport!