Lekcja Gry w Tenisa dla Dwojga | Kraków

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Lekcja Gry w Tenisa dla Dwojga | Kraków


Kraków
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

109,99 zł

109,99 zł

O prezencie

Tenis ziemny to popularny sport, który nie tylko ma świetny wpływ na ogólną kondycję i sprawność fizyczną – to również super sposób na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu i poszerzanie swoich możliwości. Już teraz możecie rozpocząć swoją przygodę z tym sportem lub kontynuować naukę – wystarczą chęci, bo niezbędny sprzęt będziecie mieć zapewniony. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora będziecie brać udział w zajęciach, których poziom zaawansowania będzie indywidualnie dopasowany do Waszych potrzeb. Doświadczeni specjaliści będą tylko do Waszej dyspozycji, abyście mogli jak najszybciej opanować podstawy. Sport to zdrowie – zatem bierzcie rakiety i sprawdźcie swoje umiejętności już teraz!

Prezent obejmuje:

  • Godzinną lekcję tenisa ziemnego na odkrytym korcie dla dwóch osób,
  • Zapewnienie niezbędnego sprzętu do ćwiczeń,
  • Opiekę wykwalifikowanego instruktora. 
 
Potrzebny Ci jest fajny prezent dla pary, która lubi aktywny wypoczynek? Lekcja Gry w Tenisa to ciekawa propozycja na prezent dla sportowców. Możesz również zabrać bliską osobę na współną lekcję i cieszyć się radością z prezentu razem z nią! Niezależenie, czy będzie to prezent na urodziny, imieniny, osiemnastkę - ucieszy każdego miłośnika tenisa!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym

Ważne informacje

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Sprzęt do ćwiczeń zapewnia wykonawca. Poziom zajęć dopasowany do umiejętności graczy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Garden Sport

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Marta W.

Wszystko super :) Pan Mateusz dobrze tłumaczy.

Karolina

Super ;-)

Marcin

Bardzo profesjonalny nauczyciel. Rzeczowo, ale w sposób przyjemny przekazuje wiedzę. Polecam

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.