(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Trening na Maszynie Skier's Edge | Kraków

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Trening na Maszynie Skier's Edge | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,99 zł

169,99 zł

O prezencie

Uwielbiasz śnieg, strome zbocza oraz jazdę na nartach? Całoroczny sezon narciarski byłby spełnieniem Twoich marzeń? Nikt nie ma wpływu na pogodę, ale dzięki Treningowi na Maszynie Skier's Edge możesz poczuć się jak na stoku! To profesjonalne urządzenie służące do ćwiczenia techniki narciarskiej - wystarczy wybrać styl, który pragniesz opanować i do dzieła! Chcesz przećwiczyć jazdę na miękkim puchu? A może na stromych, zmuldzonych stokach? Wejdź na Skier's Edge i zobacz jak dobrze potrafi oddać wrażenie z prawdziwej jazdy. Wystarczy, że eksperci dopasują maszynę do Twoich preferencji i poziomu zaawansowania... i możesz szusować! Zaskocz wszystkich swoimi postępami poza sezonem, weź znajomych na trasę i pokaż im, co potrafisz!

 

Dodatkowe informacje:

  • Maszyny wyposażone są w regulowane platformy i możliwość zmian siły oporu.
  • Maszyny Skier's Edge szybko poprawiają  technikę jazdy, siłę ruchów bocznych, zwrotność, równowagę, i ogólną sprawność fizyczną.
  • Przyrząd umożliwia trening osobom zarówno początkującym, jak i zaawansowanym!
 

Potrzebny Ci jest prezent dla fana narciarstwa? Z chęcią pomożemy! Trening na Maszynie Skier's Edge to najlepszy prezent dla narciarza! Nie tylko jest oryginalny, lecz także pozwala na pielęgnowanie pasji - taki podarunek zapada w pamięć na bardzo długo i zawsze budzi przyjemne wspomnienia! Niezależnie od tego, czy to prezent na Urodziny, Imieniny, Gwiazdę czy też na inną, równie specjalną okazję, Skeir's Edge zda egzamin! Ten super prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Podaruj przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Trening odbywa się pod okiem wykwalifikowanego instruktora.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Garden Sport

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje