(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

EV Rent

Zobacz najnowsze rozwiązania technologiczne zastosowane w Tesli i weź udział w przejażdżce elektrycznym samochodem dzięki EV Rent. Spełnij motoryzacyjne marzenia i odkryj, jak prowadzi się auto przyszłości. Przeżycie pod okiem profesjonalnego instruktora to gwarancja wspaniałych wspomnień, pozytywnych zaskoczeń i ogromnej radości. Wybierz jedną z dostępnych lokalizacji i doświadcz niesamowitej jazdy z autopilotem lub bez. EV Rent to gwarancja doskonałych wrażeń!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

EV Rent – poznaj auto przyszłości

EV Rent to wyjątkowa wypożyczalnia samochodów stworzona z pasji do elektromobilności. EV Rent pokazuje, jak na co dzień użytkować samochody elektryczne i nimi podróżować oraz promuje elektromobilność w naszym kraju. Zespół EV Rent marzy, aby motoryzacja była przyjazna środowisku, a miasta były ciche i wolne od spalin. Usiądź za kierownicą samochodu przyszłości dzięki EV Rent i przekonaj się, na czym polega jazda Teslą Model 3 lub S. Niesamowite motoryzacyjne emocje przed Tobą!

EV Rent – zobacz, co czeka Cię podczas jazdy Teslą Model 3 lub S

Zobacz niezwykłe możliwości Tesli i przetestuj jeden z jej modeli pod okiem instruktora z EV Rent. W ramach przeżycia odbędziesz szkolenie z obsługi auta, szkolenie z podstaw elektromobilności, doświadczysz jazdy Teslą autostradą lub drogą szybkiego ruchu i zyskasz pamiątkowe zdjęcie, lub nagranie wideo z przejazdu. Jazda teslą z EV Rent to wyjątkowa okazja, aby poznać ten samochód z bliska i przekonać się, że to prawdziwe auto przyszłości, które ma naprawdę wiele do zaoferowania. Czeka Cię motoryzacyjne przeżycie pełne technologicznych nowinek!

Przeżycie możliwe do zrealizowania w następujących lokalizacjach: Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Radom, Łódź, Toruń, Bydgoszcz, Ciechocinek.

Czym jest elektromobilność?

Elektromobilność to ogół zagadnień dotyczących stosowania i użytkowania pojazdów z napędem elektrycznym (EV – electric vehicle). Pojęcie odnosi się nie tylko do technicznych, ale również eksploatacyjnych aspektów EV, technologii oraz infrastruktury ładowania. Elektromobilność to również kwestie społeczne, gospodarcze i prawne związane z projektowaniem i nabywaniem pojazdów elektrycznych. Dowiedz się, czym tak naprawdę jest elektromobilność i poznaj jej podstawy z EV Rent.

EV Rent – emocje na najwyższym poziomie

Zasiądź za kierownicą wyjątkowej Tesli Model 3 lub S i zobacz, na czym polega jazda samochodem elektrycznym. To wyjątkowe doświadczenie sprawi, że elektromobilność zaintryguje Cię jeszcze bardziej. Instruktor z EV Rent wprowadzi Cię w tajniki Tesli i sprawi, że jazda tym samochodem będzie naprawdę przyjemna. Spełnij marzenie o prowadzeniu Tesli i doświadcz niesamowitych motoryzacyjnych emocji.