Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Panzer-Farm

Jesteś zapalonym miłośnikiem militariów? Każdy film o tematyce wojennej widziałeś już co najmniej 15 razy i ciągle powtarzasz, że chciałbyś czegoś więcej? Mamy dla Ciebie świetne wieści! Zabierz swoich przyjaciół w miejsce, którego na pewno nie będą się spodziewać! Czy może być coś lepszego, niż wprawienie w ruch 36,5 tony stali o mocy 580 koni mechanicznych? Proponujemy niezapomnianą przejażdżkę kultowym czołgiem T-55 na terenie dawnej jednostki wojskowej! Godzina za sterami tej maszyny w gronie znajomych zapewni mnóstwo dobrej zabawy i solidny zastrzyk adrenaliny. Poczuj się jak na polu bitwy!
Szukaj po kategorii

Panzer-Farm: militarna przygoda

Jaki prezent można sprawić osobie, która wydaje się, że ma wszystko? Niejednokrotnie padają takie pytania. A czy jeździł on czołgiem? Brzmi zaskakująco, prawda? Choć to dość nietypowa atrakcja, teraz jest możliwa. Taka niecodzienna zabawa czeka na Ciebie w Chrcynnie, koło Nasielska (okolice Warszawy).

Panzer-Farm: jazda czołgiem koło Warszawy

Możesz jechać jako pasażer, ale także możesz wybrać opcję prowadzenia czołgu. Wszystko odbywa się na maszynie T-55, który produkowany był w latach 1968-1981, ma moc aż 580 koni mechanicznych, a do tego wyposażony jest w armatę o kalibrze 100 mm, a także karabin maszynowy o kalibrze 7,62 mm.