(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Strzelam Bo Lubię

Brakuje Ci w życiu mocniejszych wrażeń? Zawsze marzyło Ci się, aby nauczyć się strzelać z broni palnej? A może Twoja siostra lub szwagier zawsze chcieli spróbować swoich sił w strzelectwie? Odwiedźcie strzelnicę Strzelam Bo Lubię w Czechowicach-Dziedzicach i przekonajcie się, ile frajdy można czerpać z posługiwania się bronią. Doświadczeni instruktorzy, profesjonalna broń i świetna atmosfera sprawią, że będzie to bardzo udany czas i doświadczenie po prostu warte powtórzenia.
Szukaj po kategorii

Strzelam Bo Lubię, Czechowice-Dziedzice – poczuj dreszcz adrenaliny

Strzelam Bo Lubię to strzelnica oraz klub strzelecki znajdujący się w Czechowicach-Dziedzicach, niedaleko Bielska-Białej w województwie śląskim. Swoją działalność rozpoczęli 10 czerwca 2022 roku i od tego czasu przekonali już setki osób, źe strzelanie z broni nie musi być dla wybranych. Stawiają przede wszystkim na dobrą atmosferę, doświadczonych instruktorów i profesjonalną obsługę. Dzięki temu masz pewność, że Twoja wizyta na strzelnicy będzie nie tylko ekscytująca, lecz także w pełni bezpieczna. W Strzelam Bo Lubię znajdzie się miejsce i dla osób początkujących, nie mających nigdy wcześniej do czynienia z bronią, jak i doświadczonych strzelców, którzy nie chcieliby wypaść z formy. Jeśli Tobie również na co dzień brakuje nieco dreszczyku adrenaliny i chętnie nauczysz się czegoś nowego, to koniecznie wpadnij na strzelnicę. Przekonasz się, jak niewiele czasami trzeba, żeby spędzić ciekawie czas.

Poznaj strzelanie ze Strzelam Bo Lubię

Strzelam Bo Lubię to miejsce, w którym będziesz mieć okazję, aby poznać rozmaite rodzaje broni. W zależności od wybranej oferty przekonasz się, jak działa karabinek AK, karabin SKS, PM 63 Rak, Glock 19 czy pistolet CZ P10-C i COLT 1911. W sumie oddasz nimi od 30 do nawet 55 strzałów. W ramach przeżycia będziesz mieć zapewnione specjalne okulary i nauszniki, a także wsparcie doświadczonego instruktora, który wytłumaczy Ci zasady korzystania ze strzelnicy oraz obchodzenia się z bronią. Na całość należy zarezerwować sobie około 60-90 minut. Aby wziąć udział w przeżyciu, należy ukończyć minimum 16 lat. Dodatkowo osoby niepełnoletnie przez cały czas jego trwania muszą przebywać pod opieką prawnego opiekuna. Voucher do Strzelam Bo Lubię świetnie sprawdzi się jako prezent dla przyjaciółki spragnionej wrażeń, taty lubiącego poczuć dreszcz adrenaliny czy siostrzeńca, który właśnie wchodzi w dorosłość. Na strzelnicy czeka profesjonalna obsługa, sprzęt najwyższej jakości, a przede wszystkim świetne doświadczenie, które zostanie w pamięci na długi czas.

Zawody 3 Gun

Zawody 3 Gun to jedne z najpopularniejszych zawodów strzeleckich w Polsce. Występują w wariancie sportowym, militarnym oraz westernowym. W przypadku ostatnich dwóch oprócz umiejętności strzeleckich kluczowy jest również odpowiedni ubiór, który także podlega ocenie. Same zawody polegają natomiast na umiejętnym strzelaniu z trzech broni: karabinu, strzelby gładkolufowej i pistoletu bądź rewolweru. Należy pokonać specjalnie przygotowany tor, gdzie czekają rozmaite zadania do wykonania. Liczy się szybkość, celność, spostrzegawczość, a także odpowiednia taktyka, która jest często kluczem do ostatecznego zwycięstwa.

Strzelam Bo Lubię – wejdź do świata strzelectwa

Strzelam Bo Lubię w Czechowicach-Dziedzicach to miejsce, w którym świetnie odnajdą się zarówno początkujące, jak i doświadczone osoby. Dzięki dostępowi do strzelby Mossberg, karabinu sportowego, pistoletu COLT 1911, a także wielu innych broni pobyt na strzelnicy będzie wyjątkowym doświadczeniem. Zapewnij sobie lub bliskiemu chwile pełne adrenaliny i mocnych wrażeń, a z pewnością nie pożałujesz! Spełnianie marzeń może być proste.