(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

RHplus

Marzysz o tym, aby wzbić się w powietrze i polecieć jak ptak? Chcesz zrobić coś wyjątkowego, co zostanie na długo w Twojej pamięci? Zasiądź na pokładzie motoparalotni i przeżyj wspaniałą przygodę! Skorzystaj z usług firmy RHplus, która organizuje Loty Motoparalotnią w tandemie nad Beskidami i Kotliną Żywiecką. Podziwiaj piękne widoki i ciesz się każdą chwilą, podczas 20- minutowego lotu. Wystartuj u podnóża góry Skrzyczne i podziwiaj malownicze okolice beskidzkich lasów, wzgórz i pagórków. Podczas lotu będzie towarzyszyć Ci doświadczony pilot, który zadba o Twoje bezpieczeństwo. A jeśli chcesz zaimponować bliskiej Ci osobie, wybierz opcję dla dwojga i razem podzielcie te niesamowite emocje wzbijając się w przestworza!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Rh Plus - lot motoparalotnią i paralotnią w Bielsku-Białej

Rh Plus to zespół z wieloletnim doświadczeniem, który kocha, to co robi! Dzięki nim możesz podziwiać piękny Beskid z lotu ptaka. Przeżyj z nami cudowne chwile i przekonaj się, jak to jest sięgnąć obłoków. Z nami możesz przełamać swój strach, a to wszystko za sprawą ultralekkiego statku pasażerskiego.

Rh Plus - motoparalotnia i paralotnia w Bielsku-Białej

Lot motoparalotnią jest wspaniałym pierwszym doświadczeniem zdobytym w powietrzu. Doświadczony pilot zabierze Cię w ekscytującą i niezapomnianą powietrzną przygodę. Mknij po niebie przed siebie i ciesz się chwilą, gdzie możesz spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Ciesz się chwilą!

Lot motoparalotnią i paralotnią, Bielsko-Biała, Rh Plus

Dzięki takiemu przeżyciu masz okazję podziwiać piękne widoki Beskidu Śląskiego i Małego oraz Kotliny Żywieckiej, które są obdarzone wzgórzami i lasami. Dzięki opływowemu skrzydle motolotni oraz zamontowanemu z tyłu silnikowi możesz mknąć po niebie niczym strzała.