(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Restauracja 3 Kolory Malta

Wizyta w eleganckiej restauracji w Poznaniu jest zawsze dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Doskonałe jedzenie, profesjonalna obsługa i niezwykły klimat sprawiają, że jest to prawdziwa, kulinarna przygoda! Restauracja 3 Kolory Malta daje gwarancję dobrze spędzonego czasu. Poznań, restauracje i świetnie spędzony czas - tak wygląda idealna przygoda dla miłośników dobrego jedzenia. Wybierz Voucher na prezent lub przekonaj się, że restauracja w Poznaniu to dobre miejsce również dla Ciebie i Twojej drugiej połówki!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Restauracja 3 Kolory Malta, Poznań – poznaj lokalną tradycję

Restauracja 3 Kolory Malta to lokal, w którym poznasz tradycję kuchni europejskiej w nowoczesnym wydaniu. W poznańskiej restauracji szefowie kuchni pracują nad swoimi autorskimi daniami, łącząc ze sobą mięsa, warzywa, makarony i pieczywo najwyższej jakości. W Restauracji 3 Kolory Malta czekają na Ciebie wyjątkowe kompozycje, które z pewnością Cię zaskoczą. Restauracja usytuowana jest nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu, a jej wnętrze wypełnione jest drewnianymi elementami i stonowanym oświetleniem. Doskonałe jedzenie, wyjątkowy klimat i przyjazna atmosfera. Czego chcieć więcej? Odwiedź 3 Kolory Poznań Malta i odkryj magię tradycyjnych smaków razem z najbliższymi Ci osobami!

3 Kolory Malta – wyjątkowe połączenia smaków

Odwiedź poznańską restaurację 3 Kolory Malta i ciesz się regionalnymi przysmakami, które z pewnością zapamiętasz na długo. To tu skosztujesz tradycyjnych potraw, ale w nowoczesnym wydaniu. Przekonaj się sam, że zupa borowikowa i kaczka po poznańsku to wyśmienite dania, do których będziesz chciał wrócić niejednokrotnie … Przyjdź na romantyczną kolację z bliską Ci osobą i wybierz z menu to, co przypadnie Ci do gustu najbardziej. Restauracja 3 Kolory Poznań Malta to miejsce, w którym możesz również delektować się grillowanymi stekami serwowanymi na rozgrzanym kamieniu, dzięki któremu będziesz mógł kontrolować stopień wysmażenia steków i dopasować go do własnych preferencji. Restauracja 3 Kolory to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie!

Grill stone, kaczka po poznańsku i zupa borowikowa w 3 Kolory Malta

Grill stone to kamień ze skały wulkanicznej, który rozgrzewa się do bardzo wysokiej temperatury po to, aby goście restauracji mogli zadecydować o stopniu wysmażenia swojego steka. Przygotowywanie dania z użyciem techniki grill stone to wspaniała kulinarna przygoda, która sprawdzi się jako prezent dla wszystkich miłośników dobrego mięsa! Kaczka po poznańsku to popisowe danie tutejszych szefów kuchni oraz obowiązkowa pozycja w tradycyjnej kuchni wielkopolskiej. Restauracja 3 Kolory Poznań właśnie za wyśmienitą kaczkę zdobyła pierwszą nagrodę w prestiżowym konkursie na Festiwalu Dobrego Smaku. W 3 kolory Malta skosztujesz również zupy borowikowej własnej produkcji, która została nagrodzona odznaką „Dziedzictwo Kulinarne”, nadawaną przez Urząd Marszałkowski dla danego województwa. Odwiedź 3 Kolory Malta i ciesz się wyśmienitymi daniami. 

Jezioro Maltańskie

Czy wiesz, że słynne Jezioro Maltańskie w Poznaniu to sztuczny zbiornik wodny i drugie co do wielkości jezioro w mieście? Swoją nazwę zawdzięcza kawalerom maltańskim, czyli rycerzom z zakonu joannitów, którzy mieli na tym terenie swoją siedzibę. Na jeziorze odbywa się wiele ważnych regat kajakarskich i wioślarskich. Jezioro Maltańskie dostarcza wielu atrakcji. W jego zachodniej części znajduje się największa w Poznaniu fontanna. Wzdłuż jednego z brzegów wiedzie trasa kolejki wąskotorowej, a na południowym brzegu usytuowany jest sztuczny stok narciarski. Na Malcie znajduje się również strzeżone kąpielisko, które okoliczni mieszkańcy upodobali sobie w szczególności. To właśnie nad Jeziorem Maltańskim położona jest Restauracja 3 kolory Malta, która może pochwalić się wyjątkowym tarasem widokowym przyciągającym gości w letnie wieczory.

3 Kolory Malta – daj się zaskoczyć

Odwiedź poznańską restaurację i ciesz się wyjątkowymi potrawami, klimatycznym wystrojem i czasem w gronie najbliższych. Restauracja 3 Kolory to miejsce, w którym zjesz pysznego steka, kaczkę, rozgrzejesz się aromatyczną zupą i spróbujesz pizzy lub fantastycznego makaronu. Pora na wizytę w doskonałym miejscu usytuowanym na kulinarnej mapie Poznania. Smacznego!