Zwiedzanie Muzeum Niewidzialny Gdańsk | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Zwiedzanie Muzeum Niewidzialny Gdańsk | Trójmiasto


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Muzeum, którego nie można zobaczyć, ale można, a nawet trzeba, je poczuć. Sytuacja, w której nie możemy polegać na oczach, pomaga wyostrzyć się innym zmysłom, a przede wszystkim… pomaga zrozumieć ludzi, którzy ze wzroku nie mogą korzystać na stałe. Zwiedzanie Muzeum Niewidzialny Gdańsk to niezwykła podróż do świata całkowitej ciemności, w którym poruszamy się dzięki zapachowi, słuchowi i dotykowi. Naszym przewodnikiem będzie osoba niewidoma, która doskonale wie jak poruszać się w ciemności. A muzeum? Pozwala odkryć Gdańsk i jego historię zupełnie na nowo. Nie możemy zdradzić szczegółów - to trzeba poczuć na własnej skórze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wejście na Muzeum Niewidzialny Gdańsk, dla jednej osoby.

Co znajduje się w Muzeum?
Muzeum Niewidzialny Gdańsk poświęcona jest miastu, jego tradycji i historii oraz osobom niewidomym. Zwiedzanie odbywa się w całkowitej ciemności, a naszym przewodnikiem jest osoba niewidoma bądź niedowidząca. Muzeum poznajemy dzięki pozostałym zmysłom.

Jak wygląda zwiedzanie?
Zwiedzanie odbywa się w maksymalnie sześcioosobowych grupach.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zwiedzanie potrwa około 60 minut. Około 40 minut goście przebywają w "części ciemnej", przechodząc przez poszczególne etapy muzeum, następnie około 15-20 minut w części jasnej, w której odbywa się spotkanie z wyjątkowym przewodnikiem, który opowiada o życiu osób niewidomych (m.in. pokazuje różne przedmioty, niezwykle użyteczne w życiu osoby niewidomej, czy tłumaczy podstawowe zasady alfabetu Braille'a).

Muzeum Niewidzialny Gdańsk sprawdzi się jako:
prezent dla koleżanki, prezent dla Ciebie, prezent na imieniny

Szukasz niezwykłego podarunku dla bliskiej Ci osoby? Twoja siostra lub Twój brat interesują się kulturalnymi wydarzeniami? Muzeum Niewidzialny Gdańsk to niesamowite połączenie historii miasta i życia osób niewidomych. Voucher na zwiedzanie to wyśmienity pomysł na prezent dla… właściwie dla każdego. Okazja, by zobaczyć jak wygląda życie osób niewidomych i poznać ciekawą historię Gdańska to fantastyczne przeżycie i idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu w Gdańsku. Kulturalna atrakcja - zwiedzanie w całkowitej ciemności, to zawsze świetny podarunek, gwarantujący emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

ok. 60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zwiedzanie odbywa się w grupach max 6 osobowych. Ostatnie wejście jest 45 minut przed zamknięciem muzeum. Zwiedzanie całej wystawy trwa około godziny. Około 40 minut goście przebywają w części ciemnej, przechodząc poszczególne etapy wystawy, a następnie około 15 - 20 minut w części jasnej odbywa się spotkanie z przewodnikiem, który pokazuje m.in różne przedmioty użyteczne w życiu osoby niewidomej, tłumaczy podstawowe zasady alfabetu Braille'a etc.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Niewidzialny Gdańsk

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.