(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zwiedzanie Stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk dla Dwojga | Trójmiasto

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Zwiedzanie Stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk dla Dwojga | Trójmiasto


Trójmiasto
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

40,00 zł

40,00 zł

O prezencie

Stadion Polsat Plus Arena - zwiedzanie w Gdańsku

Zawsze chcieliście zobaczyć jeden z najwspanialszych obiektów sportowych w Polsce "od kuchni"? Teraz macie okazję poznać wszystkie tajemnice tego imponującego gmachu dzięki zwiedzaniu z przewodnikiem! Trasa obejmuje zakątki i lokalizacje, których nie zobaczycie przychodząc na mecz. Po zapoznaniu się z emocjami, które dostarcza FUN ARENA wycieczka poprowadzona zostanie do: szatni zawodników, sali konferencyjnej, kaplicy stadionowej oraz strefy mixed zone, czyli miejsca z którego zawodnicy wychodzą na boisko. Dalej ten swoisty spacer po stadionie obejmuje również wizytę w lożach VIP, restauracji oraz T29Sports Bar & Restaurant – największym w Polsce pubie kibica. Zwieńczeniem wycieczki jest udanie się do Muzeum Lechii Gdańsk. Obejrzeć tu można eksponaty związane z futbolem, ale również innymi dyscyplinami – kolarstwem, podnoszeniem ciężarów, rugby, lekką atletyką czy tenisem – w których zawodnicy występowali na przestrzeni lat w barwach Lechii.

 Zwiedzanie stadionu w Gdańsku dla dwojga - informacje

Prezent obejmuje:

  • Zwiedzanie Stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk
  • Godzinę świetnej zabawy!

Stadion Polsat Plus Arena - zwiedzanie w Gdańsku jako prezent

Pomysł na prezent dla dwojga to ciężki orzech do zgryzienia? Zastanawiasz się, co podarować prawdziwym miłośnikom footballu? Zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk dla Dwojga z pewnością przypadnie im do gustu. Ten nietuzinkowy prezent sprawi, że osoby obdarowane poznają zakamarki tej imponującej budowli, które nie są dostępne dla posiadaczy biletów na mecze i sportowe wydarzenia. Ponadto propozycja świetnie sprawdzi się, jako prezent na Mikołajki, Dzień Chłopaka lub urodziny. Postaw na voucher prezentowy i zafunduj bliskim niezapomniane przeżycia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Trójmiasto

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: zwiedzanie Stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk z przewodnikiem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Polsat Plus Arena Gdańsk

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Adam

Zwiedzanie stadionu trwało około 50 minut. Było w miarę interesujące ale nie porywające. ( Zwiedzałem stadion San Siro w Mediolanie oraz Olimpijski w Turynie ). Choć Pani była bardzo miła i trochę opowiadała to jednak do końca nie można było wrócić do dziecinnych i młodzieżowych lat. Jak mówiłem, że moim pierwszym trenerem w Lechii był Roman Korynt a później Pan Rogocz to była już abstrakcja. Oprowadzać powinna osoba która była z tym klubem choć trochę związana i z którą można by było więcej powspominać i podyskutować. Piłki które znajdują się w gablotach z autografami nie są podpisane i nikt nie jest w stanie powiedzieć z jakiego wydarzenia, A na koniec przydała by się jakaś pamiątka albo jakaś zniżka czy drobny bilecik dla zachęty. Sympatyk.

Zobacz inne propozycje