Zwiedzanie Muzeum Światła | Łódź

Nowość
0.0 0 Opinie

Zwiedzanie Muzeum Światła | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

59,99 zł

59,99 zł

O prezencie

Szukasz alternatywy na kolejne popołudnie w domu? Chcesz pójść w zupełnie nowe miejsce i odbyć podróż w czasie? Wybierz się na Zwiedzanie Muzeum Światła w Łodzi i odkryj 10 niezwykłych pokoi, które przeniosą Cię do zupełnie innej rzeczywistości. Wejdź tam, gdzie przestrzeń nie ma końca, zagub się w pokoju lustrzanym i poczuj jak w kosmosie. W muzeum czeka też kącik z grami z lat 90., co z pewnością będzie prawdziwą gratką dla wielu osób. Baw się światłem i laserami, twórz wyjątkowe zdjęcia i spędź czas pełen wrażeń.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje niestandardowe Zwiedzanie Muzeum Światła z przewodnikiem i pamiątkowe zdjęcia. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile trwa zwiedzanie?
Zwiedzanie potrwa około 60 minut.

Zwiedzanie Muzeum Światła | Łódź to świetna propozycja dla każdego, kto lubi nowinki techniczne i eksperymenty. Podczas wizyty w muzeum można bawić się światłem i tworzyć wyjątkowe zdjęcia. Voucher doskonale sprawdzi się na prezent z okazji Urodzin, Dnia Matki czy Dnia Ojca.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zawiera zwiedzanie muzeum z przewodnikiem i pamiątkowe zdjęcia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Muzeum Światła

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.