Poznaj Wakeboarding Plus | Wrocław

1 2 3 4 5 (1)
Wrocław
1 os.

299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Szukasz niezapomnianej przygody? Uwielbiasz sporty wodne i silne emocje? Wakeboard to niebywałe połączenie snowboardu, surfingu i nart wodnych. Wjedź na deskę i przekonaj się dlaczego tysiące osób na całym świecie oszalało na punkcie tego sportu. Poznaj tor długości 193 metrów i sprawdź, jak poradzisz sobie przy prędkości dochodzącej nawet do 32 km/h. Wyciągarka umożliwia indywidualne pływanie i naukę, a zaletą tego rozwiązania jest możliwość startu, zatrzymanie oraz zawrócenia w dowolnym momencie. Doświadczeni Instruktorzy pomogą Ci dobrać sprzęt i postawić pierwsze kroki na desce. Jeżeli masz już doświadczenie w tej dziedzinie sportu, będziesz miał okazję nauczyć się różnych tricków.

Ten prezent to:

  • Wyciąg jest sterowany przez operatora i dobiera on parametry pływania do umiejętności bądź preferencji ridera - maksymalna prędkość to 35km/h.
  • Dwa wyciągi – do wyboru. Jeden z przeszkodami dla zaawansowanych. Drugi bez przeszkód dla początkujących.
  • Przy wyciągu dostępne są różne rozmiary pianek, kamizelek, kasków i desek do pływania. Osoby obdarowane otrzymają cały sprzęt niezbędny do realizacji prezentu.
  • Nad realizacją prezentu czuwać będzie instruktor.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Otwórz nasz katalog marzeń i przekonaj się, jakie super prezenty znajdziesz na naszej stronie. Chcesz znaleźć ciekawy prezent na urodziny, imieniny lub gwiazdkę? Idź z duchem czasu i podaruj voucher na prezent!


Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

Wejście na wyciąg na czas 3 h. Czas pływania uzależniony od ilości osób na torze (max. do 4 osób)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby. Prezent nie jest tożsamy z wynajęciem toru na wyłączność. W ciągu godziny tor dzielić może do czterech osób (tzn. każda osoba wykupuje 15-minutowy spot). Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Prezent realizowany jest w sezonie od czerwca do sierpnia.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności