(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Wakeboarding (1-2 osoby) | 30 minut | Nieporęt

0.0 0 Opinii

Poznaj Wakeboarding (1-2 osoby) | 30 minut | Nieporęt


Nieporęt
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Dobrze odnajdujesz się w sportach wodnych? A może dopiero pragniesz rozpocząć z nimi swoją przygodę? Wakeboarding to hybryda surfingu, snowboardu oraz nart wodnych. Płyń na specjalnej desce z prędkością, sięgającą nawet 50 km/h, trzymając się liny, łączącej z łodzią o mocy 350 KM! Słońce, napędzające Cię fale i olbrzymia dawka endorfin! Szkolenie to pierwszy krok, prowadzący do przygody i wykonywania niezwykłych trików. Rozpocznij ją i ciesz się czekającymi na Ciebie emocjami!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje szkolenie wakeboardingowe, opiekę instruktora, a także deskę, kask, kamizelkę i środki łączności na czas aktywności dla jednej lub dwóch osób.

Jak będzie wyglądać moje przeżycie?
Instruktorzy pozwolą Ci na postawienie pierwszych kroków w wakeboardingu, nauczą Cię podstaw pływania na desce, a następnie spróbujesz swoich sił na wodzie.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Z przeżycia mogą skorzystać osoby powyżej 12 roku życia. W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest obecność opiekuna prawnego.

Poznaj Wakeboarding (1-2 osoby) | 30 minut | Nieporęt to perfekcyjny prezent dla kogoś, kto kocha wodę oraz pozytywne emocje! Dostarcz bliskim dawkę endorfin i kibicuj im z brzegu! Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nieporęt

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika: 12 lat. Prezent obejmuje szkolenie wakeboardingowe, opiekę instruktora oraz niezbędny sprzęt.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wake Club

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje