(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Surfing dla Dwojga | Trójmiasto (okolice)

0.0 0 Opinii

Poznaj Surfing dla Dwojga | Trójmiasto (okolice)


Chałupy
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

400,00 zł

400,00 zł

O prezencie

Kochacie żeglarstwo, kajakarstwo i inne formy aktywności związane z wodą? To czas poszerzyć swoje horyzonty i zacząć wspaniałą przygodę z nauką pływania w ślizgu na desce! Wybierzcie się na kurs Poznaj Surfing dla Dwojga i zorientujcie się w sztuce tego ekscytującego, wodnego sportu! Doświadczony instruktor przekaże Wam wiedzę, która okaże się pomocna, gdy wspólnie wskoczycie na deskę i ruszycie spotkać się z falą! Posmakujcie ekstremalnych i niezapomnianych wrażeń! Dajcie się pochłonąć zabawie bez końca!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Przeżyjecie profesjonalny kurs surfingu, ucząc się pływać na desce w towarzystwie instruktora. Czeka Was wiele radości i mocnych wrażeń! Kurs realizowany jest pod warunkiem sprzyjających warunków pogodowych.

Ile potrwa Wasze przeżycie?
Kurs Surfingu trwa 2 godziny nauki ekscytującego sportu wodnego! Idealnie na początek swojej surferskiej podróży. Kurs odbywa się w grupie 6 osobowej.

Czy z kursu mogą również korzystać osoby niepełnoletnie?
Tak, do uczestnictwa w kursie wymagane jest jedynie ukończenie 13. roku życia! Osoby niepełnoletnie muszą jednak pozostać pod opieką osoby pełnoletniej.

Poznaj Surfingu dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, podarunek dla dwojga, prezent na Dzień Chłopaka

Nie wiesz, co podarować na Dzień Chłopaka? A może szukasz prezentu dla małżeństwa? Postaw na niezwykłe doświadczenie i podaruj im Poznaj Surfing dla Dwojga! Upominek ten przypadnie do gustu każdemu, kto kocha nowe wyzwania i sport! To również idealny prezent dla Twojego Mężczyzny na urodziny. Z pewnością doceni zapowiedź pięknej perspektywy, jaką jest wspólne wyjście na istne szaleństwo! Podaruj świetną zabawę na urodziny, imieniny i Walentynki!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chałupy

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 13 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność opiekuna. Niezbędna umiejętność pływania. Szkoła czynna od 1 czerwca do 10 września. Kurs odbywa się w grupie 6 osobowej.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Szkoła Kitesurfingu Kite Zone

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje