(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Wakeboarding (1-4 osoby) | 60 minut | Nieporęt

0.0 0 Opinii

Poznaj Wakeboarding (1-4 osoby) | 60 minut | Nieporęt


Nieporęt
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

699,99 zł

699,99 zł

O prezencie

Sporty wodne są Ci bliskie? A może dopiero będą? Poznaj Wakeboarding, będący połączeniem surfingu, snowboardu i nart wodnych. Opanuj jego podstawy, by w perspektywie czasu wykonywać triki, zapierające dech w piersi. A to wszystko na oczach Twoich najbliższych, obserwujących Cię z brzegu! Złap mocno za linę, przyjmij odpowiednią pozycję na desce i rozpędź się nawet do 50 km/h dzięki nowoczesnej łodzi o mocy 350 KM! Podejmiesz wyzwanie?

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje szkolenie wakeboardowe dla maksymalnie czterech osób, opiekę instruktora, a także deskę, kask, kamizelkę i środki łączności na czas aktywności.

Jak będzie wyglądać moje przeżycie?
Instruktorzy pozwolą Ci na postawienie pierwszych kroków w wakeboardingu, nauczą Cię podstaw pływania na desce, a następnie spróbujesz swoich sił na wodzie.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Tak, w szkoleniu mogą wziąć udział osoby powyżej 12 roku życia. W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest obecność opiekuna prawnego.

Poznaj Wakeboarding (1-4 osoby) | 60 minut | Nieporęt to idealny prezent dla dziecka na lato! Obdaruj bliską osobę ogromną dawką emocji i obserwuj ich szczęście z brzegu! Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia, wybierając Voucher na przeżycie!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nieporęt

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika: 12 lat. Prezent obejmuje szkolenie wakeboardingowe, opiekę instruktora oraz niezbędny sprzęt.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wake Club

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.