Poznaj Paintball | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (2)
Gdynia, Trójmiasto
1 os.

60 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Poznaj Paintball to nie tylko świetna i emocjonująca zabawa, lecz także gra, która uczy współpracy. Dzięki niej poznasz sposoby radzenia sobie z przeszkodami. Nauczysz się również budować więzi pomiędzy członkami grupy. Dowiesz się, jak w sytuacji zagrożenia funkcjonuje Twój umysł... Przekonaj się, jak sobie radzisz w sytuacji walki o przetrwanie. Poczuj moc! Użyj swoich zdolności strategicznych i oszukaj wroga. Pozwól Czeka na Ciebie specjalnie przygotowane pole. Znajdziesz tam bunkier z czasów II Wojny Światowej, beczki czy wraki samochodów. Doznaj prawdziwych emocji... Zakładaj kask i kombinezon, bierz marker i do boju! Sprawdź tę niezwykłą przygodę - naprawdę warto!

 

Prezent obejmuje:

  • Niezbędne wyposażenie – maska, kombinezon,
  • 200 kulek na osobę,
  • Możliwość dokupienia większej ilości kulek.


Pomysł na niebanalny prezent to nie lada wyzwanie. Jeżeli chcesz, by osoba obdarowana była naprawdę zadowolona i ucieszył ją upominek - podaruj przeżycie. Niezwykłe przygody na długo pozostają w pamięci. Ciesz się radością razem z osobą obdarowaną. Spraw jej przyjemność! 


Miejsce realizacji

Gdynia, Trójmiasto

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, może ulec pobrudzeniu lub zniszczeniu.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Przeżycie zawiera markery, maski na twarz, kombinezon oraz 200 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek paintballowych na miejscu. Od osób poniżej 18-tego roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda rodziców lub obecność jednego z nich podczas gry.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.