(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Walk in The Sky z Filmowaniem | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Walk in The Sky z Filmowaniem | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

239,99 zł

239,99 zł

O prezencie

Walk in The Sky z Filmowaniem, Warszawa, Łódź

Jesteś miłośnikiem mocnych wrażeń, a z adrenaliną jesteś na Ty? A może czujesz, że to właśnie jej brakuje Ci w codziennym życiu? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Odkryj Walk in The Sky w Warszawie i Łodzi! Podczas tej przygody wjedziesz na szczyt wieżowca, spojrzysz na panoramę miasta i… zmierzysz się nie tylko z siłą grawitacji, ale też z samym sobą! Takie zejście po ścianie budynku wymaga odwagi i z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń - takich, które zapamiętasz na zawsze! Do tego przeżycia można wracać zawsze — wszystko dzięki pamiątkowemu filmowi, który nagra Twoją przygodę. Odważysz się?

Walk in The Sky z Filmowaniem w Warszawie, Łodzi - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Walk in The Sky z Filmowaniem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Czym jest Walk in The Sky?
Walk in The Sky to niesamowite ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Uczestnik, będący w pozycji wertykalnej w stosunku do ziemi, zmierza od dachu aż na sam dół, odbywając spacer po fasadzie budynku. Wysokość budynku to ok. 37 metrów, co sprawia, że osoba schodząca musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co wchodzi w skład przeżycia?
Prezent obejmuje kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Instruktorzy przeprowadzają szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny ekwipunek. Osoba schodząca otrzyma specjalny kombinezon, rękawice, uprząż oraz kask z zamontowaną na nim kamerą! Dzięki temu cała zabawa zostanie zarejestrowana na filmie, a Ty zyskasz niezwykłą pamiątkę!

Czy każdy może spróbować Walk in The Sky?
Walk in The Sky przeznaczony jest dla każdego śmiałka, który ukończył 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna na miejscu realizacji).

Gdzie można zrealizować prezent?
Walk in The Sky można zrealizować w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 80/82 (budynek Kolmexu) oraz w Łodzi, przy ul. Łagiewnickiej 54/56 (BCB budynek B).

Jak należy ubrać się na Walk in The Sky?
Sugerujemy sportowe, wygodne ubranie.

Czy w trakcie realizacji atrakcji można zrezygnować?
Jeśli zajdzie taka potrzeba przed rozpoczęciem zejścia ze ściany można się wycofać. Po przystąpieniu do schodzenia po ścianie niestety rezygnacja jest już niemożliwa. W takim przypadku obsługa może jedynie opuścić uczestnika na ziemię. Rezygnacja nie oznacza zwrotu poniesionych kosztów.

Czy uczestnik podlega ubezpieczeniu?
Oczywiście. Każdy z uczestników Walk in The Sky podlega ubezpieczeniu OC, o czym zostaje poinformowany w trakcie podpisywania formularza na miejscu realizacji.

Czy osoba niepełnosprawna może skorzystać z atrakcji?
Walk in The Sky jest tak zaprojektowany, aby każdy mógł z niego skorzystać. Kule czy wózek inwalidzki nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Czy są ograniczenia wagowe?
Maksymalna waga uczestnika to 120 kg.

Walk in The Sky z Filmowaniem - Voucher na prezent

Szukasz wyjątkowego prezentu, który podbije serce bliskiej Ci osoby? Zaskocz ją nietuzinkowym pomysłem na podarunek, który sprawdzi się na niemal każdą okazję. Podaruj jej Walk in The Sky z Filmowaniem - atrakcję, która podbija coraz więcej serc! Gwarantujemy, że sprawdzi się idealnie zarówno jako prezent dla Niego, jak i dla Niej. Odkryj, że spełnianie marzeń jest proste, wybierając prezent w formie przeżycia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Maksymalna waga: 120 kg. Uczestnicy schodzą samodzielnie. Zejście nagrywane jest za pomocą kamery Go Pro, umieszczonej na kasku osoby schodzącej. Przeżycie realizowane jest w formie eventów, w określonych przez Organizatora terminach.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Walk In The Sky

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2

Zobacz inne propozycje