(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Walk in The Sky | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Walk in The Sky | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Walk in The Sky, Warszawa, Łódź

Marzysz o przygodzie, która dostarczy Ci sporej dawki adrenaliny? Walk in The Sky w Warszawie i Łodzi to przeżycie, które wyzwoli w Tobie emocje, jakich dawno nie czułeś! Wjeżdżając windą na szczyt budynku, poczujesz ciekawość oraz przyjemny dreszczyk zwiastujący coś niesamowitego. Stojąc na dachu, zachwycisz się otaczającymi Cię widokami, a gdy odważysz się zejść, poczujesz ogromną radość i dumę. Jesteś gotowy na taką dawkę emocji? Pokonaj swój lęk i wybierz się na spacer po ścianie!

Walk in The Sky w Warszawie, Łodzi - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Walk in The Sky. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Czym jest Walk in The Sky?
Walk in The Sky to niesamowite ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Uczestnik, będący w pozycji wertykalnej w stosunku do ziemi, zmierza od dachu aż na sam dół, odbywając spacer po fasadzie budynku. Wysokość budynku to ok. 37 metrów, co sprawia, że osoba schodząca musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co wchodzi w skład przeżycia?
Prezent obejmuje kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Instruktorzy przeprowadzają szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny ekwipunek. Osoba schodząca otrzyma specjalny kombinezon, rękawice oraz uprząż.

Czy każdy może spróbować Walk in The Sky?
Walk in The Sky przeznaczony jest dla każdego śmiałka, który ukończył 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna na miejscu realizacji).

Gdzie można zrealizować prezent?
Walk in The Sky można zrealizować w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 80/82 (budynek Kolmexu) oraz w Łodzi, przy ul. Łagiewnickiej 54/56 (BCB budynek B).

Jak należy ubrać się na Walk in The Sky?
Sugerujemy sportowe, wygodne ubranie.

Czy w trakcie realizacji atrakcji można zrezygnować?
Jeśli zajdzie taka potrzeba przed rozpoczęciem zejścia ze ściany można się wycofać. Po przystąpieniu do schodzenia po ścianie niestety rezygnacja jest już niemożliwa. W takim przypadku obsługa może jedynie opuścić uczestnika na ziemię. Rezygnacja nie oznacza zwrotu poniesionych kosztów.

Czy uczestnik podlega ubezpieczeniu?
Oczywiście. Każdy z uczestników Walk in The Sky podlega ubezpieczeniu OC, o czym zostaje poinformowany w trakcie podpisywania formularza na miejscu realizacji.

Czy osoba niepełnosprawna może skorzystać z atrakcji?
Walk in The Sky jest tak zaprojektowany, aby każdy mógł z niego skorzystać. Kule czy wózek inwalidzki nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Czy są ograniczenia wagowe?
Maksymalna waga uczestnika to 120 kg.

Walk in The Sky - Voucher na prezent

Szukasz na wyjątkową okazję równie wyjątkowego prezentu, który wywoła okrzyk zdziwienia u osoby obdarowanej? Mamy dla Ciebie prezent, który doskonale wpasowuje się w te kryteria! Podaruj Walk in The Sky i zobacz, jak na twarzy bliskiej Ci osoby pojawia się zdumienie i radość! Jest to jedna z najciekawszych i zaskakujących propozycji na prezent, który sprawdzi się na niemal każdą okazję. Odkryj, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Maksymalna waga: 120 kg. Uczestnicy schodzą samodzielnie. Przeżycie realizowane jest w formie eventów, w określonych przez Organizatora terminach.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Walk In The Sky

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2

Zobacz inne propozycje