(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda na Linach | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Przygoda na Linach | Wiele Lokalizacji


Łódź, Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

45,00 zł

45,00 zł

O prezencie

Marzy Ci się rewelacyjna przygoda na wysokości? Lubisz aktywnie spędzać czas? Przygoda na Linach to przeżycie dla Ciebie! Aktywna zabawa w parku linowym to nie tylko sprawdzian sprawności fizycznej, lecz także odwagi uczestników. Drabinki, trasy w koronach drzew, mostki linowe - to tylko niektóre z atrakcji czekających na Ciebie. Przebądź specjalnie przygotowaną trasę wśród drzew, pod okiem profesjonalnego instruktora. Doskonała zabawa na łonie natury dla małych i dużych jest na wyciągnięcie dłoni! Sprawdź swoją kondycję i wyrusz na podbój parku. Kto wie, może będzie to początek nowej pasji?

Realizując prezent:

  • Na czas realizacji otrzymasz sprzęt niezbędny do wspinaczki,
  • Przejdziesz trasę w parku linowym.

Szukasz pomysłu na prezent dla sportowca, dla kogoś kto nie znosi siedzieć w miejscu? Z myślą o właśnie takich osobach powstała Przygoda na Linach! To ciekawy prezent na urodziny, Boże Narodzenie, mikołajki, czy też Dzień Dziecka. Z doświadczenia wiemy, że przeżycie to genialny upominek. Nie tylko zapewnia dużo radości, lecz także pozostawia miłe wspomnienia do końca życia. Potrzebny Ci jest niedrogi prezent na każdą kieszeń? Odrzuć myśl o skarpetach, podaruj voucher na prezent! Jeżeli potrzebujesz więcej inspiracji, to zobacz nasz katalog marzeń i przekonaj się, jaką moc prezentów mamy w ofercie. Pomysł na prezent jest na wyciągnięcie dłoni!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź, Poznań

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Około 1 godziny w zależności od umiejętności wspinaczki. Prezent obejmuje jednorazowe przejście trasy.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestników prezentu Przygoda na Linach to 11 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Uczestnik z rękami wyciągniętymi do góry musi mieć minimalnie 175 cm. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2

Zobacz inne propozycje