Podróż do Wnętrza Ziemi - Zwiedzanie Kopalni Guido | Zabrze

1 2 3 4 5 (3)
Zabrze
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Podróż do wnętrza ziemi to nie sience-fiction! Zjedź w dół do kopalni węgla kamiennego i sprawdź w jakich warunkach swoją pracę wykonują górnicy. Zjedź na poziom 320 i przekonaj się jak wygląda rzeczywistość sztygarów. Na miejscu zobaczysz między innymi kombajny górnicze, nowoczesną kolejkę oraz ogromny kontener mogący pomieścić do 300 000 kilogramów urobku. A to tylko wierzchołek góry lodowej! Jeżeli wolisz, możesz przenieść się na poziom 170 i zobaczyć na własne oczy jak wyglądała kopalnia sto lat temu. Czy wiesz ile stajni znajdowało się w tym miejscu? Albo jak wygląda podziemna Kaplica Świętej Barbary? Ten spacer idealnie oddaje klimat kopalni z XIX wieku. odwiedź miejsce zmagań człowieka z kamieniem!

Prezent obejmuje:

  • Wycieczkę grupową po Kopalni Guido,
  • Usługi przewodnika,
  • Poziomy do wyboru: 170 m, 320 m, 170 + 320 m.

Fajne prezenty na Gwiazdkę nie rosną na drzewach. U nas znajdziesz ich naprawdę sporo! otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie oryginalne prezenty przygotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich. Przykładowo Podróż do Wnętrza Ziemi to świetny podarunek dla każdego, kto kocha przygodę. Potrzebny Ci jest prezent na urodziny? A może upominek na Święta lub Mikołajki? Ten prezent na każdą kieszeń z pewnością uraduje każdego! Idź z duchem czasu i podaruj voucher prezentowy.


Miejsce realizacji

Zabrze

Obowiązujący strój

Temperatura na trasie turystycznej to ok. 16 st. C, zalecany odpowiedni ubiór oraz wygodne obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

około 2 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Oprowadzanie w grupie liczącej nie więcej niż 23 osoby, po poziomach, do wyboru: 170 m, 320 m, 170 + 320 m. Rezerwacja wyłącznie telefoniczna. Realizacja możliwa 7 dni w tygodniu.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.