Paintball Laserowy dla Przyjaciół (4 osoby) | Olsztyn

0.0 0 Opinie

Paintball Laserowy dla Przyjaciół (4 osoby) | Olsztyn


Olsztyn
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

180,00 zł

180,00 zł

O prezencie

Myślicie o pojedynku w grupie przyjaciół? Chcecie spróbować swoich sił w strzelaniu, a przy tym doskonale się bawić? Paintball Laserowy dla Przyjaciół to fantastyczna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności i przekonać się, kto jest najlepszym snajperem i strategiem! Tajemniczy półmrok, dym i rywalizacja! Przygotowane po rozgrywce statystyki pokażą Wam kto najlepiej strzelał, a kto był najlepszym graczem! Przygotujcie się na solidną dawkę emocji!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 60 minutową rozgrywkę w paintballa laserowego dla 4 osób.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z oferty?
Tak, osoby niepełnoletnie mogą skorzystać, jednakże wymagana jest zgoda opiekuna prawnego lub jego obecność podczas przeżycia.

Czy wiesz, że…
Na wstępie każdy gracz otrzymuje łatwą do indywidualnego dopasowania kamizelkę wraz z bronią. Broń jest stosunkowo lekka i co najważniejsze nie strzela bolesnymi lub brudzącymi kulkami jak w klasycznym paintballu, ale wiązką światła, która po trafieniu w przeciwnika odejmuje mu jedynie wirtualne punkty życia. Dlatego gra ta idealnie nadaje się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Paintball Laserowy dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent dla dzieci, prezent świąteczny.

Chciałbyś podarować komuś doskonałą rozrywkę połączoną z rywalizacją? Paintball Laserowy dla Przyjaciół to doskonały prezent zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci! Ta wspaniała zabawa to również idealny podarunek świąteczny bądź urodzinowy! Bezbolesny paintball przypadnie do gustu każdemu, niezależnie od płci czy wieku!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent dla 4 osób. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Wykonawca zapewnia cały niezbędny sprzęt do gry. Prezent realizowany w grupie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

XArena Game Club

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.