Paintball Laserowy dla Przyjaciół (4 osoby) | Olsztyn

0.0 0 Opinii

Paintball Laserowy dla Przyjaciół (4 osoby) | Olsztyn


Oferta niedostępna
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Myślicie o pojedynku w grupie przyjaciół? Chcecie spróbować swoich sił w strzelaniu, a przy tym doskonale się bawić? Paintball Laserowy dla Przyjaciół to fantastyczna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności i przekonać się, kto jest najlepszym snajperem i strategiem! Tajemniczy półmrok, dym i rywalizacja! Przygotowane po rozgrywce statystyki pokażą Wam kto najlepiej strzelał, a kto był najlepszym graczem! Przygotujcie się na solidną dawkę emocji!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 60 minutową rozgrywkę w paintballa laserowego dla 4 osób.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z oferty?
Tak, osoby niepełnoletnie mogą skorzystać, jednakże wymagana jest zgoda opiekuna prawnego lub jego obecność podczas przeżycia.

Czy wiesz, że…
Na wstępie każdy gracz otrzymuje łatwą do indywidualnego dopasowania kamizelkę wraz z bronią. Broń jest stosunkowo lekka i co najważniejsze nie strzela bolesnymi lub brudzącymi kulkami jak w klasycznym paintballu, ale wiązką światła, która po trafieniu w przeciwnika odejmuje mu jedynie wirtualne punkty życia. Dlatego gra ta idealnie nadaje się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Paintball Laserowy dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent dla dzieci, prezent świąteczny.

Chciałbyś podarować komuś doskonałą rozrywkę połączoną z rywalizacją? Paintball Laserowy dla Przyjaciół to doskonały prezent zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci! Ta wspaniała zabawa to również idealny podarunek świąteczny bądź urodzinowy! Bezbolesny paintball przypadnie do gustu każdemu, niezależnie od płci czy wieku!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Wykonawca zapewnia cały niezbędny sprzęt do gry. Prezent realizowany w grupie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

XArena Game Club

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.